JAZ–BUD Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ–BUD Sp. z o.o. zostało założone w roku 1998. Przez wiele lat działalności udało się nam zdobyć wysoką pozycję na rynku deweloperskim, budowlanym, jesteśmy jedną z najbardziej prężnie działających firm na terenie Podlasia. Proponujemy również inwestycje w województwie mazowieckim.

W ofercie JAZ-BUD znajdziemy realizacje obiektów związanych z budownictwem mieszkaniowym, użyteczności publicznej, a także różnego typu obiekty inżynieryjne i przemysłowe. Wyróżnia nas to, że posiadamy pełne techniczne zaplecze niezbędne do prawidłowego i profesjonalnego realizowania inwestycji budowlanych

Firma JAZ-BUD proponuje usługi deweloperskie związane z zabudową budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z częścią lokali usługowych oraz garażami podziemnymi. Inwestycje prowadzimy na własnych gruntach, w najlepszych lokalizacjach, które uprzednio dokładnie dobieraliśmy. Świadczymy także usługi dla inwestorów zewnętrznych związanych z budową obiektów mieszkalnych i inżynieryjnych.

Misja naszej Spółki to realizacja obiektów budowlanych które będą w pełni spełniać wysokie standardy i wymagania jakie klienci mają wobec firm deweloperskich. To między innymi doskonała jakość realizacji budynków oraz ich terminowe ukończenie. W trakcie prowadzonych inwestycji, już od momentu projektowania stawiamy na nowoczesne rozwiązania, wprowadzamy liczne innowacje. Jesteśmy w stanie to osiągnąć z uwagi na profesjonalizm, efektywność działania, optymalizowanie działań. Dodatkowo dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi kontrahentami, architektami, podwykonawcami. Nasze budynki mieszkalne to znakomite połączenie nowoczesności, estetyki oraz niezwykle ważnej funkcjonalności. Nie zapominamy także o otoczeniu w którym powstają nasze inwestycje. Tworzymy harmonijną architekturę dla całości terenu na którym stawiane są budynki mieszkalne. Przeszło 15 lat działalności na rynku pozwoli nam zdobyć odpowiednia pozycję oraz uznanie wśród wszystkich naszych klientów, a także branży czego dowodem są liczne nagrody takie jak np. Bezpieczna Budowa, Budowa Roku czy Zasłużony dla Budownictwa.

 

JAZ-BUD przez cały okres działalności niezwykle się rozwinął, obecnie zatrudniamy ponad 100 pracowników, a także zainwestowaliśmy między innymi w Centrum Handlowe – Galeria Antoniuk

Adres dewelopera:
ul. Świętokrzyska 3,15-843 Białystok
Tel: 85 651 49 49
Email: biuro@jaz-bud.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Nowe Bojary
Osiedle Nowe Bojary
Białystok, Bojary, ul. Łąkowa 7