K&L Sp. z o.o. Sp. K.

Grupa spółek K&L, z ogromnym powodzeniem zajmuje się kompletnymi pomocami w ramach obsługi klientów i ich inwestycji. Wieloletnie doświadczenie poprzez obsługę gruntów pod różnego rodzaju mieszkaniowe inwestycje powoduje, że wyszukujemy i realizujemy projekty w atrakcyjnych lokalizacjach na potrzeby różnych inwestorów komercyjnych.

Nasze ostatnie realizacje, które odniosły sukces i są wysoko ocenianie przez naszych partnerów to placówki handlowe dla sieci LIDL w Gdańsku: ul. Wodnika, ul. Świętokrzyska oraz pawilon handlowy przy Świętokrzyskiej w Gdańskiej

Nasza specjalizacja to projektowanie inwestycji różnego typu, dewelopowanie komercyjnych nieruchomości. Działamy także w obszarze generalnego wykonawstwa, wykończenia, zgodnie z wszystkimi wytycznymi naszych Klientów.

Rozwinięty R&D daje nam największą wiedzę związaną z branżą komercyjną. Współpraca z największymi światowymi firmami, jak i również poprzez liczne realizacje dla firm i instytucji lokalnych sprawia, że posiadamy ogromne doświadczenie.

Jesteśmy specjalistami w ramach biznesowej obsługi komercyjnych gruntów.

Nie ma znaczenia stopień trudności realizacji w ramach dewelopowania gruntów. Poprzez umiejętności, posiadany know-how i doświadczenie poradzimy sobie z każdą realizacją.

K&L posiada własną, niezwykle bogatą bazę nieruchomości inwestycyjnych.

Adres dewelopera:
ul. 3 maja 67-69 , 81-850 Sopot
Tel: 58 550 00 30
Email: b2b@kli.com.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Futura Park
Futura Park
Gdańsk, Chełm, ul. Starogardzka