Kombinat Budowlany Sp. z o. o.

Kombinat Budowlany Sp. z o.o. działa na rynku mieszkaniowym już od ponad dwóch dekad, została założona w roku 1993. W trakcie tego czasu wykonaliśmy liczne inwestycje budowlane które pozwoliły oddać w użytkowanie przeszło 6 tysięcy mieszkań, domów oraz apartamentów. Daje to znakomity wynik 15 tysięcy realizacji, które pozwoliły takiej grupie osób zrealizować marzenia o własnym kącie.

Naszym celem jest dążenie do tego aby przygotować tak inwestycje by sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. Kombinat Budowlany ma jedną misję – mianowicie nasze działania mają pomagać klientom w spełnianiu ich marzeń o własnych czterech ścianach. Widząc zadowolonych klientów jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, to największa nagroda za trud włożony w nasza pracę

Zaufanie jakim jesteśmy obdarzani przez naszych klientów to największy powód do dumy. Jednak nic nie przychodzi łatwo i szybko. Aby cieszyć się takim zaufaniem klientów od początku istnienia naszej firmy przykładamy ogromną wagę do każdego detalu związanego z naszymi inwestycjami. Proponujemy mieszkania, domy i apartamenty tylko w dokładnie sprawdzonych lokalizacjach. Angażujemy do realizacji inwestycji najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach co oczywiście wpływa na profesjonalny proces budowy każdego nowego mieszkania i domu.

Projektując i budując kolejne obiekty wiemy jak ważnym jest stosowanie technologii nowoczesnych, jakich metod używać oraz które materiały są najlepsze. To wszystko sprawia, że budujemy w terminach i na wysokim poziomie.

Nie tylko klienci cenią sobie Kombinat Budowlany Sp. z o.o. ale również branża docenia jakość naszych inwestycji. Rok 2000 przyniósł nam Certyfikat Developera niezwykle renomowane wyróżnienie gdyż jak do tej pory takim certyfikatem moga legitymizować jedynie 24 firmy.

Nad przejrzystością naszych działań czuwa Polski Związek Firm Deweloperskich (PZFD), dodatkowo nie obce jest nam działanie na podstawie kodeksu dobrych praktyk w relacji Deweloper-Klient.

Współpraca z nami to pełna gwarancja bezpieczeństwa transakcji. Wszelkie podejmowane działania są w oparciu o ustawę deweloperską z 16 września 2011 o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Adres dewelopera:
ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok
Tel: 512 007 468
Email: mieszkania@kombinatbud.pl

Inwestycje dewelopera:

Zacisze Dolistówki
Zacisze Dolistówki
Białystok, Wygoda, ul. 42 Pułku Piechoty