Konimpex-Invest

Firma deweloperska Konimpex-Invest działa na rynku od 10 lat. Ten czas to znakomity rozwój połączony ze zdobywaniem niezbędnego doświadczenia. Najważniejszym rynkiem naszych działań jest Poznań, jednak coraz śmielej radzimy sobie również w Koninie. Należymy go grupy kapitałowej Konimpex gdzie obok nas znajdują się również firmy specjalizujące się w najróżniejszych branżach

Konimpex Sp. z o.o. już od ponad 20 lat realizuje swoje działania handlując surowcami, półproduktami przemysłowymi i chemicznymi. Oprócz Polski spółka posiada liczne filie i przedstawicielstwa w takich krajach jak choćby Turcja, Rumunia, Rosja, Chiny czy Francja. Całość przychodów grupy Konimpex w ostatnim roku to aż 1,3 miliarda złotych. Poprzez znakomicie przygotowaną i rozwinięta strukturę organizacyjną jesteśmy w stanie cały czas się rozwijać jak i również nasi klienci nie muszą obawiać się problemów natury finansowej, co ma przecież zasadnicze znaczenie dla Klientów w branży deweloperskiej.

Nasze realizacje opierają się w głównej mierze na wybieraniu doskonałych i sprawdzonych materiałów budowlanych i przygotowaniu wszystkiego w oparciu o niezwykle ciekawe i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Robimy wszystko aby nasze inwestycje spełniały najwyższe standardy funkcjonalności, by po oddaniu do użytku były komfortowe. Nie zapominamy o projektach ciekawych, estetycznych. Tylko takie działania, tylko takie budownictwo pozwala nam realizować marzenia Klientów.

Kierując zaufanie w stronę Konimpex-Invest macie Państwo sto procent gwarancji, że czeka na was profesjonalna i fachowa obsługa całości realizacji inwestycyjnej, dbanie o każdy detal z naszej strony. Każdy etap naszej działalności opiera się na starannie dobranych pracownikach którzy są najlepsi w branży. Nadzór inwestorski w każdej kwestii, w każdej sprawie. Wiemy jak wymagający są Klienci ceniący sobie dobre domy i mieszkania, dlatego u nas znajdą wszystko co najlepsze. Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty naszej firmy, zapraszamy do wybierania profesjonalnych, zaufanych i bezpiecznych deweloperów, a do takich właśnie należy Konimpex-Invest.

Adres dewelopera:
ul. Hetmańska 27/1, 60-251 Poznań
Tel: 61 866 11 21
Email: biuro@konimpex-invest.pl

Inwestycje dewelopera:

Ogrody Różane
Ogrody Różane
Poznań, Stare miasto, ul. Jasna Rola 36