1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Konstans

Konstans

KONSTANS to firma której siedziba znajduje się w Mińsku Mazowieckim. To jedna z największych, najbardziej prężnie działających firm w tym mieście. Firma jest w stu procentach prywatna i należy do Konstantego Króla.

Początki firmy datuje się na rok 1981, wtedy rozpoczęła się jej działalność w branży budowlanej, która trwa do dzisiaj

Firma KONSTANS posiada niezwykle ugruntowaną pozycję jeżeli mowa o usługach budowlanych. W ramach prowadzonej działalności firma zrealizowała liczne inwestycje, w tym budynki jednorodzinne jak i wielorodzinne. Firma ma również realizacje osiedli z ich pełną infrastrukturą. Ostatnie 7 lat działalności to przygotowanie kilku tysięcy lokali mieszkalnych, jak i również obiektów komunalnych, biurowych, obiektów sportowych, szkół czy hal składowych.

Firma od lat cieszy się uznaniem nie tylko Klientów ale również branży. Świadczą o tym liczne nagrody takie jak choćby tytuł SOLIDNA FIRMA, uzyskany przez trzy lata z rzędu (2003-2005 rok). W roku 2006 firmę KONSTANS uhonorowano z kolei srebrnym certyfikatem SOLIDNA FIRMA. To jedne z elementów świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług budowlanych

Adres dewelopera:
ul. Przemysłowa 13, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel: 25 756 20 00
Email: konstans@konstans.com.pl