Kristensen Group

Geneza Kristensen Group jest ściśle powiązana z Thorkild Kristensen Holding A/S czyli firmy duńskiej, mającej ponad pół wieku doświadczenia w budownictwie oraz sprzedaży obiektów wakacyjnych. W chwili obecnej Kristensen Group to samodzielna firma która specjalizuje się w usługach deweloperskich, a dokładniej w przygotowaniu licznych domów wakacyjnych oraz apartamentów o najwyższym standardzie i w najlepszych lokalizacjach

Kristensen Group cały czas zajmuje się idealnymi rozwiązaniami w ramach przygotowania i budowy apartamentów ekskluzywnych oraz realizacją w doskonałych miejscach nowoczesnych domów wypoczynkowych. Doskonałe otoczenie, przepiękne krajobrazy, do tego znakomicie przygotowana oferta wypoczynkowa to właśnie lokalizacje w jakich znajdziecie nasze inwestycje. Dzięki temu każda z naszych inwestycji zakończona jest sukcesem.

Realizując apartamenty i domy wypoczynkowe przykładamy ogromną wagę do historii, tradycji miejsc w jakich się to odbywa. Kierujemy się szacunkiem, przygotowujemy wszystko w taki sposób, że wszelkie grupy lokalne są w pełni przychylne naszym działaniom.

Adres dewelopera:
Al. Rzeczypospolitej 18 lok. 70, 02-972 Warszawa
Tel: 22 419 20 00

Inwestycje dewelopera:

Apartamenty Bukowa Góra
Apartamenty Bukowa Góra
Wisła, ul. Bukowa 17