LC Corp S.A.

LC CORP to grupa deweloperska która realizuje odpowiedniej klasy inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Nasze nieruchomości powstają w największych polskich miastach czyli Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź

Decydując się na realizację inwestycji mieszkaniowych wiemy jak zadowolić przyszłych mieszkańców. Z myślą o wszystkich potrzebach kładziemy ogromny nacisk na znajdowanie najlepszych lokalizacji na których powstaną obiekty mieszkalne LC CORP.

Projektując robimy wszystko by nasze projekty były w pełni funkcjonalne, by gwarantowały optymalne wykorzystanie. Dlatego zadbamy o prawidłowe dopracowanie wszystkich szczegółów. Wszystkie nasze idee są realizowane zarówno w trakcie przygotowania budynków, ich wnętrz jak i oczywiście całego otoczenia, krajobrazu, przestrzeni między nimi. Znakomite budownictwo, najlepsze lokalizacje oraz przystępne ceny powodują, że mieszkania z oferty LC CORP cieszą się ogromnym zainteresowaniem nabywców.

Decydując się na realizację każdego projektu przykładamy wielką wagę do wszystkich szczegółów, wiemy jakie nowoczesne trendy panują w budownictwie, wiemy czym są najlepsze, innowacyjne technologie oraz oczywiście nie boimy się stawiać na nowatorstwo w projektach architektonicznych. Z uwagi na ogromne ambicje możecie osobiście się przekonać o tym, że budynki LC Corp są niezwykle charakterystyczne i widoczne o czym świadczą takie inwestycje jak Sky Tower, Arkady Wrocławskie, Wola Center.

Adres dewelopera:
ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław
Tel: 71 79 88 010
Email: biuro@lcc.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Maestro
Maestro
Wrocław, Krzyki, ul. Schuberta/Vivaldiego
Na Woli
Na Woli
Warszawa, Wola, ul. Sowińskiego
Mała Praga
Mała Praga
Warszawa, Praga-Południe, ul. Chrzanowskiego
Korona Pragi
Korona Pragi
Warszawa, Praga-Południe, ul. Ostrobramska
Bastion Wałowa
Bastion Wałowa
Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa
Sołtysowicka 32
Sołtysowicka 32
Wrocław, Psie Pole, ul. Sołtysowicka 32
Słoneczne Miasteczko
Słoneczne Miasteczko
Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Braci Czeczów/Opalowa
Krzemowe Osiedle
Krzemowe Osiedle
Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki
Powstańców 33
Powstańców 33
Ząbki, ul. Powstańców