LC Corp S.A.

LC CORP to grupa deweloperska która realizuje odpowiedniej klasy inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Nasze nieruchomości powstają w największych polskich miastach czyli Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i Łódź

Decydując się na realizację inwestycji mieszkaniowych wiemy jak zadowolić przyszłych mieszkańców. Z myślą o wszystkich potrzebach kładziemy ogromny nacisk na znajdowanie najlepszych lokalizacji na których powstaną obiekty mieszkalne LC CORP.

Projektując robimy wszystko by nasze projekty były w pełni funkcjonalne, by gwarantowały optymalne wykorzystanie. Dlatego zadbamy o prawidłowe dopracowanie wszystkich szczegółów. Wszystkie nasze idee są realizowane zarówno w trakcie przygotowania budynków, ich wnętrz jak i oczywiście całego otoczenia, krajobrazu, przestrzeni między nimi. Znakomite budownictwo, najlepsze lokalizacje oraz przystępne ceny powodują, że mieszkania z oferty LC CORP cieszą się ogromnym zainteresowaniem nabywców.

Decydując się na realizację każdego projektu przykładamy wielką wagę do wszystkich szczegółów, wiemy jakie nowoczesne trendy panują w budownictwie, wiemy czym są najlepsze, innowacyjne technologie oraz oczywiście nie boimy się stawiać na nowatorstwo w projektach architektonicznych. Z uwagi na ogromne ambicje możecie osobiście się przekonać o tym, że budynki LC Corp są niezwykle charakterystyczne i widoczne o czym świadczą takie inwestycje jak Sky Tower, Arkady Wrocławskie, Wola Center.

Adres dewelopera:
ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław
Tel: 71 79 88 010
Email: biuro@lcc.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Powstańców 33
Powstańców 33
Ząbki, ul. Powstańców
Maestro
Maestro
Wrocław, Krzyki, ul. Schuberta/Vivaldiego
Na Woli
Na Woli
Warszawa, Wola, ul. Sowińskiego
Mała Praga
Mała Praga
Warszawa, Praga-Południe, ul. Chrzanowskiego
Korona Pragi
Korona Pragi
Warszawa, Praga-Południe, ul. Ostrobramska
Bastion Wałowa
Bastion Wałowa
Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa
Sołtysowicka 32
Sołtysowicka 32
Wrocław, Psie Pole, ul. Sołtysowicka 32
Dębowa Ostoja
Dębowa Ostoja
Łódź, Bałuty, ul. Arachidowa
Słoneczne Miasteczko
Słoneczne Miasteczko
Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Braci Czeczów/Opalowa
Krzemowe Osiedle
Krzemowe Osiedle
Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki