Lokum Deweloper

Profesjonalizm, dotrzymywanie terminów, solidność oraz naturalnie realizowanie marzeń naszych Klientów to najważniejsze wartości którym hołduje firma Lokum Deweloper. Wrocław oraz okolice to miejsce w którym realizujemy swoją misję już od roku 2004.

Niezwykle rozbudowana i atrakcyjna baza nieruchomości, do tego wysoki kapitał własny to podstawy stabilnej pozycji naszej firmy na rynku nieruchomości, a także świetlana przyszłość, optymalne zabezpieczenie następnych inwestycji. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność co do gwarantowanego przez nas bezpieczeństwa.

Każdego roku przekazujemy Klientom coraz więcej lokali mieszkaniowych oraz użytkowych. Cechuje nas nowoczesność oraz funkcjonalność realizowanych projektów. W chwili obecnej nasz wynik to około 2800 mieszkań i domów!

Nasza oferta to zarówno mieszkania jak i lokale handlowe i usługowe. Wrocław jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się miastem, cechuje je ogromny potencjał więc nie może dziwić, że to tutaj realizujemy nasze inwestycje. Wśród konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim wysoki standard realizacji. Już na etapie projektowanie kooperujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi. Wybieramy tylko najlepsze technologie oraz materiały. Każdy szczegół ma dla nas znaczenie i wiemy że dzięki temu nasi Klienci będą zadowoleni z końcowych rezultatów.

Cechuje nas ogromna elastyczność oraz otwarcie odnośnie możliwości negocjacji cen. Nasi Klienci mogą liczyć na pełną pomoc w sprawach kredytowych oraz doradztwa na każdym etapie transakcji.

Co przemawia za zakupem mieszkania z naszej oferty? Oczywiście przystępność cenowa jest najważniejsza ale równocześnie dostarczamy Klientom możliwości związane z kompleksowym wykończeniem wnętrz czyli program Lokum pod klucz. Estetycznie, elegancko, profesjonalnie, wygodnie i korzystnie.

Nasze wszystkie rozwiązania, nasza działalność to nie tylko budowanie, to również ogromny wpływ na przestrzeń wokół przygotowanych budynków, na osiedlach. Oferujemy ciekawe i funkcjonalne projekty przestrzenie dookoła naszych osiedli. Wrocław to jak wiadomo niezwykle przepiękne miasto, z doskonałą architekturą, estetyką. Nasze projekty zatem muszą doskonale wpisywać się w ten obraz i to czynimy.

Lokum Deweloper oferuje lokale we Wrocławiu oraz okolicach które to są najlepszym wyborem, nie tylko jako miejsce do zamieszkania ale również pod inwestycję.

O naszej solidności i profesjonalizmie świadczy to, iż jesteśmy notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych

Adres dewelopera:
ul. Krawiecka 1, 50-148 Wrocław
Tel: 71 796 66 66
Email: info@lokumdeweloper.pl

Inwestycje dewelopera:

Lokum di Trevi
Lokum di Trevi
Wrocław, Krzyki, ul. Międzyleska
Lokum Victoria
od 32m2 do 46m2
Lokum Victoria
Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa