1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Longbridge

Longbridge

Longbridge to międzynarodowa grupa, reprezentująca kapitał izraelski, w skład której wchodzą spółki związane z realizacją projektów inwestycyjnych w obrębie rynku nieruchomości.

Przygotowujemy nowoczesne osiedla w których nie ma przypadku. Wybieramy starannie lokalizację pod przyszłe inwestycje, wysublimowana architektura oraz oczywiście przygotowanie wszystkiego w oparciu o najlepsze, najbardziej nowoczesne materiały. Dodatkowo możemy zaproponować niezwykle ciekawe, funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Nasze działania opierają się na wysokim poziomie profesjonalizmu oraz współpracy z najlepszymi firmami, starannie wybranymi. To gwarantuje wszystkim odbiorcom uzyskanie mieszkań na najwyższym poziomie i w przystępnych cenach.

Oczywiście grupa Longbridge oprócz tworzenia projektów na najwyższym poziomie, zgodnie z wysokimi standardami, wychodzi frontem do Klienta i jest gotowa reagować na indywidualne potrzeby, tak aby każdy był zadowolony. Korzystając z naszych biur sprzedaży można liczyć na pełen profesjonalizm, doskonałą obsługę i co najważniejsze, bezpieczeństwo transakcji. Doradzamy także w kwestiach finansowania zakupu inwestycji.

W chwili obecnej realizujemy inwestycji na terenie największych polskich miast. Posiadamy liczne zasoby w postaci gruntów w doskonałych lokalizacjach, co ważniejsze nabyte poprzez środki własne.

Posiadamy zrealizowane projekty w takich miastach jak Warszawa, Pruszków, Wrocław czy Poznań, a planujemy również realizację inwestycji mieszkaniowych w Gdyni, Gdańsku, Bydgoszczy czy Szczecinie.

Zawsze stawiamy tylko i wyłącznie na najwyższe standardy realizowane w budownictwie, od roku 2015 należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Adres dewelopera:
ul. Wynalazek 4B, 02-677 Warszawa
Tel: 22 310 13 59
Email: kontakt@longbridge.pl

Inwestycje dewelopera:

Active City
Active City
Warszawa, Ochota, ul. Instalatorów