1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Mak Dom

Mak Dom

Mak Dom to spółka oparta w całości na kapitale krajowym, w pełni prywatnym. Początek prowadzenia działalności to rok 1992 i od tego czasu zrealizowanych zostało wiele udanych inwestycji. Firma prowadzi działalność w obszarach dużych projektów, zarówno mieszkaniowych jak i przemysłowych. Celem zwiększenia wiarygodności firmy oraz możliwości realizowania największych zadań i zleceń inwestycyjnych w roku 1999 zdecydowano o podniesieniu kapitału zakładowego do 15,6 mln PLN.

Mak Dom w okresie 1992-1999 był Generalnym Wykonawcą wielu prac budowlanych w całym kraju. W tym czasie przygotowaliśmy między innymi liczne hale magazynowe, produkcyjne czy też biurowce takich miastach jak Warszawa, Kraków, Gdynia, Toruń, Białystok czy też Wrocław. Oprócz realizacji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego realizujemy się w budownictwie konstrukcji nośnych do elektrowni wiatrowych. Nasza realizacje to kompletne przygotowanie prac budowlanych oraz dojazdowych dróg do licznych elektrowni na terenie całej Polski. Nasza firma zawsze korzysta z nowoczesnych, innowacyjnych możliwości technicznych jakie proponują światowe przedsiębiorstwa w tym zakresie. Realizujemy również liczne projekty w oparciu o pomoc największych polskich firm budowlanych.

Przygotowaliśmy między innymi inwestycję budowlaną 35 stacji przekaźnikowych, poprzez realizację instalacji przeciwpożarowych, elektrycznych, pełnych systemów klimatyzacji, automatyki oraz kontroli dostępu. To wszystko na zlecenie międzynarodowego koncernu Energis.

Właściciele Mak Dom to osoby posiadające ogromną wiedzę i doświadczenie w branży w której działamy. Wszystko dzięki pracy na najwyższych stanowiskach w najważniejszych firma budowlanych w naszym kraju. Cała nasza kadra pracowników składa się z osób starannie dobranych, posiadających niezbędne kwalifikacje, stale je podnoszące. To naturalnie wpływa na rzetelność, profesjonalizm i terminowość realizowanych przez nas inwestycji. Jesteśmy w stanie przygotować dla Was najtrudniejsze zadania inwestycyjne.

Celem jeszcze lepszej obsługi klientów, przygotowaniu lepszej oferty, w roku 2001 powołana została spółka TBM DOM realizująca osiedle mieszkaniowe w Otwocku o nazwie Morskie Oko. Równocześnie mając w planach liczne inne realizacje w miejscach takich jak Lublin, Otwock czy Warszawa

Adres dewelopera:
Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa
Tel: 22 322 70 03
Email: warszawa@makdom.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Słoneczne Ogrody Etap II
Słoneczne Ogrody Etap II
Lublin, Bronowice, ul. Dr. M. Majdanka / Wrońska