MARCOPOLO DEVELOPMENT

Marcopolo Development to w pełni firma rodzinna, której początek datowany jest na rok 1992.

Rzetelność, zaufanie Klientów to nasze znaki rozpoznawcze. Realizujemy różnego rodzaju budowlane projekty, które są w pełni dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Stawiamy na najbardziej optymalne rozwiązania tak aby stworzyć idealne mieszkania, domy, a równocześnie by zadowolić różne gusta i wysokie wymagania naszych klientów.

Nowe domy i mieszkania pod Poznaniem to nasze realizacje dla Państwa. Przygotowujemy je między innymi w takich miejscowościach jak Śrem czy Błażejów obok Kórnika.

Profesjonalnie i rzetelnie zaspokajamy potrzeby naszych Klientów. Gwarantujemy w ramach naszych inwestycji przygotowanie infrastruktury, zarówno terenów zielonych jak i pozostałych aspektów aby oddać do Waszej dyspozycji najbardziej komfortowe miejsca do zamieszkania.

Nasze inwestycja to gwarancja pełnego zadowolenia, możecie być pewni, że powrót do domu będzie wiązał się z ogromną przyjemnością.

Wiemy doskonale jakie priorytety mają rodziny z dziećmi dlatego też doskonale projektujemy nie tylko funkcjonalne mieszkania, domy ale również całą infrastrukturę.

Adres dewelopera:
ul. Kilińskiego 26A, 63-100 Śrem
Tel: 61 28 36 318

Inwestycje dewelopera:

Lawendowe Pola
Lawendowe Pola
Bnin,