Marina Developer

Wysoki standard i komfort mieszkania to Marina Developer. Wiemy jak ważnym dla klienta jest to aby wszystko było idealne. Dlatego też nasza misja to realizacja mieszkań na wysokim poziomie. Początek naszych działań to rok 1989 kiedy to przeprowadziliśmy inwestycje we współpracy z Erison Sp. z o.o. Pięć lat później, bo w orku 1994 założona została nasza główna spółka właścicielska która przez ponad 20 lat działa z licznymi sukcesami na rynku usług deweloperskich.

Naszym jednym z najciekawszych sukcesów jest kompletny projekt i realizacja inwestycji w Międzywodziu gdzie postawiliśmy osiedle domków jednorodzinnych. Ogromne doświadczenie na przestrzeni wielu lat które zdobywaliśmy poprzez liczne inwestycje spowodowało, że w roku 2013 powstała spółka celowa Marina DEVELOPER. Dzięki temu działamy jeszcze prężniej i mamy mocno osadzoną pozycję na rynku usług deweloperskich.

Czym cechuje się nasze budownictwo? Mianowicie to znakomite połączenie ciekawego designu oraz najnowocześniejszych technologii. W trakcie naszych realizacji ogromną wagę przykładamy do tego by mieszkania dla klientów były komfortowe, używając do tego pomocy ze strony doświadczonych i najlepszych biur architektonicznych, a także angażując do współpracy z nami najlepszych dostawców materiałów. Dzięki temu każda inwestycja jest znakomicie, funkcjonalnie i nowocześnie zaprojektowana, a następnie wykonana z użyciem najlepszych i starannie dobranych materiałów.

W chwili obecnej Marina DEVELOPER realizuje w przepięknej dzielnicy Szczecina inwestycję Apartamenty Warszewo. Pierwszy kwartał 2017 to zakończenie inwestycji pierwszego budynku. Całość tego projektu to pięć budynków mających cztery kondygnacje oraz podziemną halę garażową

Adres dewelopera:
ul. Przestrzenna 11, 70-800 Szczecin
Tel: 609 11 30 55
Email: biuro@marina-developer.pl

Inwestycje dewelopera:

Międzywodzie Park
Międzywodzie Park
Międzywodzie, ul. Szkolna 17/2
Apartamenty Warszewo
Apartamenty Warszewo
Szczecin, Północ, ul. Maciejkowa 31