Marvipol Development

Marvipol Development przygotowuje, realizuje tylko i wyłącznie własne projekty inwestycyjne w obrębie branży mieszkaniowej. Celujemy w budownictwo wielorodzinne, działamy na każdym etapie procesu deweloperskiego. Zaczynamy od zakupu gruntów, następnie tworzymy nowoczesne projekty we współpracy z najlepszymi biurami architektonicznymi, a następnie załatwiamy wszelkie formalności związane z zezwoleniem na budowę oraz nadzorem budowlanym. Wszystko zaś kończy się odbiorami, przekazaniem naszym Klientom gotowych mieszkań.

Realizowanie wszystkiego na doskonałym poziomie to nasz cel który realizujemy już od dwóch dekad. Przykładamy ogromną wagę to tego aby uzyskali Państwo dostęp do doskonałych projektów. Budynki i mieszkania realizowane w oparciu o funkcjonalność, nowoczesny design, gwarancja najlepszych lokalizacji.

Spółka Marvipol S.A. datuje początek swojej działalności na rok 1996. Pierwszy okres naszej działalności jest stricte związany z pozyskiwaniem gruntów pod inwestycje, zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne. Do tego pełne usługi w zakresie obrotu nieruchomości oraz konsultingu. Rok 2000 to wejście na kolejny poziom działalności poprzez przygotowanie inwestycji mieszkaniowych w ramach budownictwa wielorodzinnego. Marvipol S.A w 2008 roku debiutuje na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W chwili obecnej Marvipol koncentruje się na dwóch obszarach działalności. Pierwszi z nich, najważniejszy, to działalność deweloperska, drugi obszar związany jest handlem, serwisowaniem i obrotem części zamiennych takich marek jak Land Rover, Aston Martin oraz Jaguar

Adres dewelopera:
ul. Prosta 32, Warszawa
Tel: 22 536 50 50
Email: sprzedaz@marvipol.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

,
,
,