Mennica Deweloper

Dynamicznie zmieniający się rynek nieruchomości od lat wpływa na naszą działalność, sprawia, że jesteśmy niezwykle elastyczni względem różnego rodzaju rozwiązań kiedy mowa o budownictwie. Co przemawia za naszą spółką? Niezwykły potencjał inwestycyjny oraz ekspercki i zaplecze kadrowe. Poprzez Dział Inwestycji Budowlanych i Utrzymania Infrastruktury realizujemy najróżniejsze projekty budowlane. Najbliższe lata to przygotowanie się do inwestycji mieszkalnych oraz biurowych i usługowych

Mennica rozpoczęła swoją działalność w sektorze deweloperskim już w 1998 roku, poprzez przebudowę kompleksu biuro-magazynowego który znajduje się przy ul. Annopol 3 w Warszawie. Kolejny etap działalności Mennicy to przygotowanie w 2000 roku budynku biurowo-usługowego Aurum, którego powierzchnia równa się 11 000 m². Obiekt klasy A. W 2001 zakończona została realizacja inwestycja domków jednorodzinnych w Łomiankach, przy ulicy Fabrycznej i Kiepury. 33 domy zostały zrealizowane na działce o powierzchni 10.004 m².

W toku prowadzonej działalności przygotowaliśmy wielorodzinny budynek mieszkalno-usługowy w Warszawie, przy ul. Polnej. W ramach tej inwestycji oddano do użytku 88 mieszkań i równocześnie przygotowano przy ul. Skorochód Majewskiego 9 inwestycję Zielony Dom, z liczbą 177 mieszkań.

W okresie 2001-2008 Mennica Deweloper zrealizowała osiedle mieszkaniowe Rajska Jabłoń w Jabłonnej. To inwestycja wieloetapowa, związana z zaadaptowaniem działki 60.000 m² na domy czterokondygnacyjne, w łącznej liczbie 19, co przełożyło się na przygotowanie 864 lokali mieszkaniowych.

Spółka kładzie nacisk na rozwój w segmencie deweloperskim co wynika z przyjętej już jakiś czas temu strategii która ma na celu profesjonalnie dywersyfikować źródła przychodu. To właśnie spowodowało powołanie do życia w Mennicy Polskiej pionu deweloperskiego, którym dowodzi Paweł Antonik. Sprzedaż produktów deweloperskich to domena Sylwestra Wybranowskiego, a z kolei Artur Karczykowski odpowiada za realizację działań marketingowych.

Pion deweloperski składa się jedynie z osób doświadczonych, nie ma tutaj przypadku. Tworzą go ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Odpowiednie przygotowanie, praktyka, niezbędne uprawnienia do realizacji konkretnych działań budowlanych to właśnie kadra Mennica Deweloper.

Adres dewelopera:
ul. Waliców 11, 00-851 Warszawa
Tel: 22 656 44 44
Email: sprzedaz.mieszkan@mennica.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Mennica Residence
Mennica Residence
Warszawa, Śródmieście, ul. Żelazna