1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Mertis

Mertis

Mertis to broker nieruchomości który w toku wieloletniej działalności cechuje się ogromnym doświadczenie w sprawach doradztwa oraz sprzedaży mieszkań realizowanych przez deweloperów. Wszyscy Klienci którzy korzystają z naszych usług mogą liczyć jedynie na mieszkania nowe, pochodzące z rynku pierwotnego.

Wieloletnie doświadczenie Mertis na rynku deweloperskim sprawia, że wiemy dokładnie jak pomagać Klientom w profesjonalnym i rzetelnym doborze mieszkań będących w naszej ofercie. Specjalizując się tylko w nowych mieszkaniach, pochodzących z rynku pierwotnego znacznie różnimy się od tradycyjnych biur nieruchomości. Z uwagi na nasze nakierowanie się na rynek pierwotny, z uwagi iż Mertis to broker można mieć sto procent pewności, że nasza szeroka oferta na nowe mieszkania w Bydgoszczy zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Ofertę kierujemy do wszystkich tych którzy cenią sobie czas i pieniądze. Nasza usługa to pełna obsługa, kompleksowe doradztwo odnośnie optymalnego wyboru nowych mieszkań. Poprzez współpracę z najlepszymi i profesjonalnymi deweloperami oferujemy takie same ceny jak oni.

Mertis Investments to także usługi w zakresie przedstawicielstwa handlowego niektórych deweloperskich inwestycji realizowanych w Bydgoszczy.

Adres dewelopera:
ul. Łęczycka 35, 85-737 Bydgoszcz
Tel: 660 786 959
Email: biuro@mertis.pl

Inwestycje dewelopera:

Villa Silentium
Villa Silentium
Bydgoszcz, Dolny Taras, Cicha 49