Miglack Firma Developerska

Miglack firma deweloperska działa na rynku od roku 1990, zajmuje się w pełni realizacją wszystkich etapów związanych z inwestycjami deweloperskimi. Znajdowanie i wykup odpowiednich gruntów pod inwestycję, pełne projektowanie architektoniczne, nadzór i prowadzenie działania w trakcie budowy oraz do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Wieloletnie doświadczenie zdobywane w trakcie licznych inwestycji oraz profesjonalna kadra pracowników to gwarancja najwyższej jakości usług deweloperskich

Miglack Firma Deweloperska spełniając marzenia Klientów, już na etapie wyszukiwania miejsca pod inwestycje robi wszystko aby spełnić wysokie wymagania klientów. Nasze obiekty powstają jedynie w atrakcyjnych lokalizacjach. Realizacja budynków odbywa się poprzez dobór najlepszych materiałów i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Wszystkie stosowane środki i narzędzia posiadają najlepsze certyfikaty oraz gwarancje.

Gwarantujemy bezpieczeństwo finansowe, Klienci są dla nas partnerami dlatego pomagamy im na wszystkich etapach związanych z zakupem nowego mieszkania.

Każda nasza inwestycja traktowana jest profesjonalnie, do każdej podchodzimy indywidualnie jak do nowego wyzwania. Mamy 100% pewności, że decydując się na wybór naszych mieszkań i domów otrzymacie wszystko co najlepsze na rynku deweloperskim.

Adres dewelopera:
ul. Armii Krajowej 76, 05-075 Warszawa Wesoła (Biuro Sprzedaży przy osiedlu)
Tel: 603 240 131.
Email: biuro@miglack.pl