1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Milart

Milart

Firma deweloperska MILART Sp. z o.o. realizuje swoje inwestycje na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Początek działalności Milart Sp. z o.o. to rok 2000, kiedy to przekształcono spółkę cywilną Milart. Spółka cywilna działała na rynku już od roku 1992 kiedy została założona przez absolwentów Politechniki Wrocławskiej, wydziału Budownictwa Lądowego

Specjalizacją firmy Milart jest budownictwo mieszkaniowe. Kompleksowa budowa oraz sprzedaż budynków wielorodzinnych, wielokondygnacyjnych, domów w szeregowej zabudowie czy też jednorodzinnych to właśnie działania spółki Milart.

Wieloletnie doświadczenie, zdobywane w trakcie realizacji różnorodnych inwestycji. Współpraca jedynie z renomowanymi, rzetelnymi partnerami, takimi jak firmy budowlane, jak dystrybutorzy oraz producenci materiałów budowlanych to gwarancja najwyższego standardu realizacji inwestycji budowlanych przez Milart. Do tego naturalnie wykorzystywanie tylko i wyłącznie nowoczesnych technologii, innowacyjne projekty, to wszystko składa się na pełen obraz firmy Milart.

Adres dewelopera:
Włodkowica 10/4, 50-072 Wrocław
Tel: 71 789 33 89
Email: biuro@milart.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Stabłowice
Stabłowice
Wrocław, Fabryczna, ul. Kokosowa
Sołtysowice
Sołtysowice
Wrocław, Psie Pole, ul. Wojaczka