MLS Development

MLS Development oferuje tylko mieszkania i apartamenty o najwyższym standardzie realizacji.

Nasze inwestycje powstają jedynie w najlepszych lokalizacjach, w oparciu o wysoką jakość realizacji wszystkich etapów.

Stawiamy na budowanie jedynie w miejscach dobranych pod kątem wielu czynników, tak aby nasze inwestycje znajdowały się w prestiżowych lokalizacjach, co odpowiada wymagającym Klientom.

Nie mamy kompromisów kiedy mowa o jakość realizacji inwestycji mieszkaniowych.

MLS Development to konsorcjum 3 firm z niezwykle ogromnym doświadczeniem deweloperskim oraz biznesowym. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wszystkie budynki powstające w ramach naszej firmy są oparte tylko na projektach najlepszych pracowni architektonicznych. Realizacją zajmują się starannie dobrani wykonawcy, a w trakcie prac używane są jedynie sprawdzone i optymalnie dopasowane technologie oraz materiały budowlane. To gwarancja wysokiej jakości naszych budynków na wiele lat.

PRM Mosty – Łódź S.A. Firma która znakomicie i dynamicznie się rozwija, w chwili obecnej zatrudnia 400 pracowników, z których ponad 10% to osoby o specjalizacji inżynieryjno-technicznej. Specjalizacją firmy jest budownictwo obiektów komunikacyjnych. Do zalet PRM Mosty-Łódź należy zaliczyć niezwykle rozbudowany i najnowocześniejszy park maszynowy co ma niebagatelne znaczenie szczególnie w sytuacjach kiedy mowa o realizacji niezwykle złożonych projektów, wymagających ogromnego doświadczenia. W trakcie całego swojego istnienia firma wykonała wiele obiektów inżynierskich w całej Polsce. Ponad 15 lat operuje w oparciu o System Zapewnienia Jakości który jest zgodny z ISO 9001

Liberty Motors S.A. To spółka która jest operatorem sieci Inter Cars, mając kilkadziesiąt filii w kraju. Zajmuje się handlem skuterami i motocyklami na terenie całej Polski, a także posiada w portfolio portale internetowe o tematyce motoryzacyjnej. Oprócz tej działalności firma cały czas dynamicznie inwestuje w rynek nieruchomości, zarówno nowe mieszkania jak i lokale komercyjne. Do tego zajmuje się działalnością reklamową poprzez markę Apla. W sumie w Liberty Motors pracuje ponad 500 osób.

SKB Development czyli spółka która obecnie jest jednym z liderów w regionie łódzkim jeżeli mowa o dynamice rozwoju. Celem głównym spółki SKB jest oferowanie tylko i wyłącznie najlepszej jakości usług przy równoczesnym dostarczaniu przystępnych cen. Realizując koncepcję Green Building prowadzi proekologiczne zachowania w ramach realizowanych inwestycji budowlanych. Dzięki takiej koncepcji wraz z połączeniem z formułą Design & Building pozwala SKB Development na realizację ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań od samego rozpoczęcia inwestycji, do jej zakończenia.

Adres dewelopera:
ul. Dąbrowskiego 207/213, 93-231 Łódź
Tel: 782 782 754
Email: biuro@mlsdevelopment.pl

Inwestycje dewelopera:

Wille Jana
od 48m2 do 135m2
Wille Jana
Łódź, Górna, ul. Paradna 43/45