1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Murapol

Murapol

Murapol to deweloper nr 1 w Polsce. To właśnie nasza oferta mieszkań jest najpopularniejsza wśród klientów w Polsce. Czym możemy się poszczycić? Rekordowe wyniki sprzedaży mieszkań, do tego niezwykle nowoczesny oraz doskonały model biznesowy. To wszystko sprawia, że nasze realizacje doceniają nie tylko Klienci ale również specjaliści w najbardziej renomowanych mediów w tym kraju: Forbes, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna czy portal Onet. Mieszkańcy naszych inwestycji to najlepsi ambasadorzy marki MURAPOL. Od początku działalności czyli roku 2001 z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy osób. To najwyższy dowód zaufania dla naszej firmy

Wraz z ambasadorką Grupy Murapol Magdaleną Różczką propagujemy w całej Polsce niezwykła ideę posiadania własnego mieszkania. Nasze hasło „ bo wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej” to nie tylko przekaz odnoszący się do spełniania marzeń o własnych czterech kątach, o własnym zakątku dla siebie i rodziny ale równocześnie trafiający w jakże ważną potrzebę bezpieczeństwa.

Przy pomocy największych gwiazd sportu oraz telewizji jesteśmy stale zaangażowani w liczne projekty których beneficjentami są nasi klienci. W ramach regularnych drzwi otwartych na naszych osiedlach naszych klientów witała choćby Patrycja Kazadi, aktorka, prezenterka i wokalistka. Zaś dla wszystkich klientów przepyszny poczęstunek przygotowała znana jurorka kulinarna Anna Starmach.

Wszyscy którzy szukali informacji związanych z aranżacjami wnętrz, wszelkich porad w tym zakresie mogły korzystać z tego co przygotowały panie Natalia Nguyen oraz Malgorzata Rozenek. To nie przypadkowy wybór, obie panie były jurorkami niezwykle popularnego show TVN „Bitwa o dom. Głównym sponsorem tego programu była firma Murapol. Uczestnictwo w show wymagało umiejętności związanych z aranżacją i wykończeniem mieszkań. Na zwycięzców czyli Łukasza Durajskiego czekało ufundowane przez Murapol mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.

Z pełnym przekonaniem wierzymy w to, że nasza pozycja lidera jest nieprzypadkowa i równocześnie sprawia, że jeszcze mocniej musimy się starać w trakcie realizacji kolejnych projektów. Nasze działania opierają się promowaniu idei biznesu odpowiedzialnego społecznie. Realizujemy akcje wespół ze znanymi sportowcami które mają promować zdrowy i aktywny tryb życia wśród dzieci i młodzieży

Adres dewelopera:
ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała
Tel: 33 819 33 33
Email: sekretariat@murapol.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Nowa Toskania
Nowa Toskania
Wrocław, Krzyki, ul. Brzozowa
Apartamenty Przy Parku
Apartamenty Przy Parku
Wieliczka, ul. Kościuszki
Królewskie Tarasy
Królewskie Tarasy
Wieliczka,
Osiedle Vivaldiego
Osiedle Vivaldiego
Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Hokejowa
Murapol Garbarnia
Murapol Garbarnia
Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka
Murapol Bieńczycka
Murapol Bieńczycka
Kraków, Bieńczyce, ul. Bieńczycka
Murapol Poznańska
Murapol Poznańska
Kraków, Krowodrza, ul. Poznańska
Murapol Widzew
Murapol Widzew
Łódź, Widzew, ul. Sobolowa
Nowe Winogrady
Nowe Winogrady
Poznań, Stare miasto, ul. Hawelańska
Murapol Parki Warszawy
Murapol Parki Warszawy
Warszawa, Wola, al. Prymasa Tysiąclecia
Murapol Apartamenty Słubicka
Murapol Apartamenty Słubicka
Wrocław, Stare Miasto, ul. Zgorzelecka