1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Napollo

Napollo

Napollo to deweloper i inwestor w projekty mieszkaniowe oraz handlowe. Napollo przygotowuje inwestycje już od przeszło 10 lat i działa na terenie całej Polski.

W ramach realizacji inwestycji w sektorze komercyjnym Napollo proponuje realizowanie małej i średniej wielkości obiektów handlowych, tak zwanych convenience czyli po prostu miejsca blisko domu, gdzie można zrobić wygodnie, komfortowo zakupy. Zazwyczaj inwestycje takie powstają w miastach do 100 tysięcy mieszkańców, na przedmieściach wielkich miast oraz w miasteczkach satelickich największych polskich metropolii

Napollo realizuje inwestycje mieszkaniowe w Warszawie oraz w Poznaniu. Dlaczego właśnie inwestycje Napollo? Mianowicie firma specjalizuje się w projektach nacechowanych ogromną funkcjonalnością, przygotowaniem wszystkiego w ramach najwyższych standardów. Do tego stosowaniem w trakcie realizacji najlepszych materiałów budowanych i wykończeniowych. Nie zapominamy o terenach wspólnych, o prawidłowym zagospodarowaniu zieleni, elementach małej architektury i dodatkowej infrastruktury.

Napollo należy do Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Dane kontaktowe
Adres dewelopera:
ul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Nowe Południe
Nowe Południe
Warszawa, Mokotów, ul. Śródziemnomorska