NORSK Development

Norsk Development to poznańska firma deweloperska, która opiera się na osobach mających bogate doświadczenie, umiejętności i wiedzę związane z budownictwem. Jednym z celów firmy jest przygotowanie domów wyróżniających się na rynku nieruchomości swoim designem i funkcjonalnością, ale też starannie dobraną lokalizacją. Firma stawia sobie za cel przygotowanie i budowę ekskluzywnych domów, tylko i wyłącznie w starannie dobranych i atrakcyjnych, prestiżowych lokalizacjach. Kooperujemy z architektami posiadającymi bogate portfolio udanych realizacji. Pracujemy z myślą, że "Każdy detal ma znaczenie".

Oryginalność, doświadczenie i umiejętności to właśnie najważniejsze atuty które wykorzystywane są w trakcie realizacji Norsk Development. Oferta jest przygotowywana z myślą o przyszłych Mieszkańcach i ich marzeniach. Przygotowane przez nas rozwiązania znacznie odbiegają od oferowanego standardu na polskim rynku. Łączymy w naszych działaniach estetykę wykonania oraz naturalnie przygotowanie inwestycji w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Nasze domy będą znajdować się w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie tuż przy centrum. Najważniejszą naszą inwestycją jest Nowy Sołacz, kameralny zespół domów w najpiękniejszej, willowej dzielnicy Poznania. 

Projektując i realizując domy stawiamy na takie rozwiązania, jak oryginalna estetyka czy funkcjonalność. Nasze realizacje są zgodne ze skandynawskim wzornictwem. Nowoczesny minimalizm, wykończenia drewniane, ergonomiczny układ pomieszczeń i przeszklone powierzchnie - takie cechy braliśmy pod uwagę, projektując każdy dom na Nowym Sołaczu. Postawiliśmy również na najlepszej jakości wspólne przestrzenie. Celem jest zaoferowanie Klientom jak najlepszych domów które służyć będą przez długie lata.

Nasza firma gwarantuje pełne finansowe zabezpieczenie inwestycji. Zakup domów w naszej firmie to pewność, jasność zasad, pełna przejrzystość. Do dyspozycji każdego naszego Klienta pozostaje także doradca finansowy i architekt. Dzięki fachowym doradztwu, przyszły Mieszkaniec jeszcze lepiej pozna Nowy Sołacz.

Adres dewelopera:
ul. Zagórze 2/23, 61-112 Poznań
Tel: 61 666 3735
Email: kontakt@norskdevelopment.pl