Novisa Development

Novisa Development (wcześniej Nasze Miasteczko Development) to wiodący w naszym kraju deweloper na rynku budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego. Począwszy od powstania, w roku 2001, wykonaliśmy wiele realizacji inwestycji mieszkaniowych, zlokalizowanych w ramach warszawskiej aglomeracji. Wszystkie nasze inwestycje zajmują ponad 90.000 m2, a mieszka w nich kilka tysięcy osób.

Novisa Development to ogromne doświadczenie, które w połączeniu ze znakomitą, stabilną pozycją gwarantuje wszystkim Klientom zakup wymarzonego mieszkania, w znakomitej lokalizacji

Nasze działania są jasno nakreślone, jesteśmy w pełni przekonani, że miejsce w którym się zamieszka jest najważniejszym elementem życia. Z tego też względu robimy wszystko aby zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania architektoniczne, oparte na komforcie, funkcjonalności i wygodzie. W osiąganiu takich rozwiązań pomagają nam wieloletnie doświadczenie, a także czerpanie w oparciu o panujące trendy. Przygotowujemy ofertę która może być dopasowana do różnorodnych indywidualnych zapotrzebowań.

Najważniejsze jest dla nas pełne zadowolenie Klientów, co czynimy poprzez wysoką jakość oddawanych inwestycji, a także najlepszy standard obsługi klienta. Czynimy wszystko aby tytuł solidnego dewelopera nie był pustym hasłem.

Równocześnie wspieramy naszych Klientów w procesie związanym z uzyskiwaniem finansowania zakupu mieszkania lub domu. Posiadamy, w ramach struktury organizacyjnej naszej firmy, odpowiedni dział wspomagający i doradzający Klientom wybór najlepszych opcji finansowych.

Adres dewelopera:
ul. Puławska 403A, 02-801 Warszawa
Tel: 22 545 70 20
Email: biuro@novisa.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Owocowy Sad 2
Owocowy Sad 2
Piaseczno, ul. Owocowy Sad
Ogrody Przyjaciół
Ogrody Przyjaciół
Warszawa, Białołęka, ul. Cieślewskich
Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola
Nowa Wola, ul. Miodunki