1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Patio

Patio

Patio to firma deweloperska które początek datuje się na rok 2012. Powstała w wyniku zawiązania przedsięwzięcia dwóch inwestorów mających ogromne doświadczenie w dziedzinie obrotu nieruchomościami oraz budowie domów. Takie połączenie profesjonalistów działających od lat na polskim rynku zaowocowało stworzeniem wyjątkowej, ciekawej oferty, gdzie główny nacisk kładzie się na budowę domów jednorodzinnych.

Już ponad dekadę realizujemy kameralne i nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych. W całym okresie działalności przygotowaliśmy łącznie sześć inwestycji mieszkaniowych. Nasze działania opierają się na prawie deweloperskim oraz stosowaniem się do zasad Kodeksu Dobrych Praktyk Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Nieprzypadkowe, dokładnie przemyślane lokalizacje inwestycji, działania w pełni proekologiczne oraz oczywiście profesjonalne podejście do elementów związanych z efektywnością energetyczną i cieplną naszych obiektów, spowodowało że firma Patio jest niezwykle ceniona zarówno przez Klientów jak i specjalistów z branży.

Wiele lat doświadczenia, rzetelność, stałe stawianie na innowacje technologiczne oraz kooperacja z renomowanymi architektami dają sto procent gwarancji, że realizacja naszych projektów jest w pełni doskonała. W trakcie wykonywania prac budowlanych stawiamy tylko na sprawdzone i najlepsze materiały. To wystarczająca rekomendacja dla naszych klientów, to wystarczające argumenty odnośnie zakupu przygotowanych przez nas inwestycji. Dodatkowo stawiamy na minimalizm kiedy mowa o strukturze administracyjnej dzięki czemu oferty cenowe naszych inwestycji są lepsze niż u konkurencji.

Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na jego potrzeby, na jego wnioski. Do tego prowadzimy osobne rachunki powiernicze które gwarantują wszystkim pełnie bezpieczeństwa przez cały czas realizowania projektów

Kupno nieruchomości w Patio to pewność, to gwarancja pełnego bezpieczeństwa inwestycji. Wszystkie realizowane przez nas mieszkania oraz domy posiadają 3-letnią gwarancję oraz rękojmię. Atutem naszej oferty jest również przygotowanie inwestycji tylko w starannie wybieranych lokalizacjach.

Polecamy zapoznać się z naszą ofertą, polecamy sprawdzić do tej pory zrealizowane inwestycje które znajdują się w dziale „Realizacje”

Adres dewelopera:
ul. Okrężna 35, 05-506 Lesznowola
Tel: 502 536 777
Email: biuro@domymagdalenka.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Przy Lesie
Osiedle Przy Lesie
Lesznowola, ul. Okrężna 35