Pla­ti­num Invest

PLATINUM INVEST to deweloper który już od 2010 roku działa niezwykle prężnie na rynku budowy domów oraz mieszkań. Inwestycje realizowane są głównie na Pomorzu. Firma prowadzi działania na każdym etapie inwestycji, od wyboru lokalizacji i zakup gruntów, aż do przekazania mieszkań czy domów Klientom.

Niezwykle innowacyjna oraz nowoczesna architektura naszych budynków, powstała w wyniku współpracy z najlepszą pracownią architektoniczną oraz niezwykłe funkcjonalność wszystkich elementów to gwarancja udanych zakupów, spełnienie wymagań najwyższych standardów mieszkaniowych

Osiedla które realizujemy powstają w niezwykle dogodnych i ciekawych lokalizacjach. Pozwala to wszystkim mieszkańcom na swobodne docieranie do centrum, a także korzystanie z funkcjonalnych węzłów komunikacyjnych regionu pomorskiego. Różnego rodzaju sklepy, placówki edukacyjne, infrastruktura, to wszystko znajduje się w pobliżu naszych inwestycji dzięki czemu wszyscy, niezależnie od grupy wiekowej i zawodowej będą zadowoleni z zakupu mieszkania, domu w PLATINUM INVEST.

Nasze atuty to między innymi wiele lat działania w branży deweloperskiej co oczywiście przekłada się na doświadczenie, na umiejętności, na renomę i prestiż. Realizacja inwestycji poprzez angażowanie prywatnych środków finansowych, prywatnych inwestorów. To wszystko gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Wśród propozycji ofert mamy przygotowane między innymi te w ramach programu Mieszkania Dla Młodych.

Sprzedaż naszych domów oraz mieszkań prowadzić biuro TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI, co pozwala na zagwarantowanie najlepszych usług, pomocy, doradztwa w transakcjach.

Adres dewelopera:
Al. Grun­waldzka 82, 80–236 Gdańsk
Tel: 508 003 002
Email: biuro@platinuminvest.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Migdałowe
Osiedle Migdałowe
Pępowo, ul. Rejtana