POLNORD S.A.

POLNORD S.A. to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, będą obecnie jedną z największych polskich firm deweloperskich. Misja firmy to rzetelne, terminowe realizowane inwestycji, kompleksowe i elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i korzystanie tylko z najlepszych technologii, rozwiązań na każdym etapie prowadzonych inwestycji. Architekci, menadżerowie i pozostała kadra pracowników POLNORD to osoby z ogromnym doświadczeniem które ma przełożenie na końcowe efekty inwestycji

POLNORD S.A. jako jedna z największych i najprężniejszych firm deweloperskich na polskim rynku stawia na najwyższą jakość. Od wielu lat notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych gwarantuje profesjonalne podejście do wszystkich etapów realizowanych inwestycji. Poprzez połączenia najlepsze kadry specjalistów, wykorzystywania doskonałych technologii, wybierania sprawdzonych lokalizacji gwarantujemy odbiorcom mieszkania idealne.

Środki własne, a także profesjonalna współpraca z bankami gwarantuje firmie POLNORD pełną płynność finansową dzięki czemu bez problemów można realizować liczne inwestycje deweloperskie. Dla naszych Klientów to gwarancja tego, że każda realizacja zostanie ukończona we wcześniej ustalonym terminie. Obecnie POLNORD posiada największy w kraju bank ziemi, który zamyka się w 1 milionie m2. To gwarantuje w przyszłości wiele ciekawych inwestycji w najlepszych miejscach wielkich miast.

W niedalekiej przyszłości firma POLNORD przygotuje następne projekty do sprzedaży w takich lokalizacjach jak Warszawa czy trójmiasto.

Adres dewelopera:
ul. Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa
Tel: 22 351 96 00
Email: milena.wisniowolska@polnord.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

City Park
City Park
Łódź, Śródmieście, ul. Żeligowskiego 43
Osiedle Ku Słońcu
Osiedle Ku Słońcu
Szczecin, Zachód, ul. Kazimierska 3
2 Potoki
2 Potoki
Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego/Leskiego
Stacja Kazimierz
od 56m2 do 128m2
Stacja Kazimierz
Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 29
Brzozowy Zakątek
Brzozowy Zakątek
Warszawa, Wilanów, ul. Branickiego
Chabrowe Wzgórze
Chabrowe Wzgórze
Kowale, ul. Zeusa
Neptun
Neptun
Ząbki, ul. Powstańców