Pomorskie Domy

Pomorskie Domy to doskonale znana i renomowana firma deweloperska. Na terenie trójmiasta i okolic zajmujemy się realizacją inwestycji mieszkaniowych. Od dekady realizujemy liczne inwestycje w Gdańsku oraz Gdyni, budujemy domy oraz mieszkania które oprócz prezencji i funkcjonalności cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów

Przyjazna przestrzeń, przyjazne miejsce do zamieszkania to właśnie nasza dewiza, to właśnie nasza misja. W ten sposób przygotowujemy projekty, współpracując z najlepszymi trójmiejskimi biurami architektonicznymi, a samo realizację powierzamy tylko i wyłącznie profesjonalnym i rzetelnym firmom budowlanym.

Jakość ponad wszystko. Decydując się na rozpoczęcie inwestycji, budując domy oraz mieszkania przykładamy szczególną wagę do jakości materiałów. Są one najlepsze. Tak samo ważnym jest również technologia w jakiej odbywać się będzie budowa. Każdy detal, najdrobniejszy element jest dla nas ważny, dlatego dbamy by w trakcie realizowanych budów nad wszystkim piecze trzymali jedynie doświadczeni i profesjonalni inżynierowie oraz specjaliści budowlani.

Z niezwykłą radością prezentujemy nasze najnowsze projekty które zostały zrealizowane czyli Willa Posejdona, Bursztynowy Zakątek oraz Willa Konkordia. Przedsiębiorstwo z Gdańsk o znakomiciej pozycji na rynku techniki instalacyjnej i grzewczej w Polsce to właściciel marki Pomorskie Domy.

Adres dewelopera:
ul. Trakt św. Wojciecha 29, 80-044 Gdańsk
Tel: 58 301 84 27
Email: biuro@pomorskiedomy.pl

Inwestycje dewelopera:

Botanika
Botanika
Gdańsk, Osowa, ul. Izydy