PORCZYŃSCY INVESTMENT Sp. J.

Kiedy chcemy zakupić najlepsze mieszkanie, kiedy chcemy zakupić najlepszej jakości lokum dla siebie i swoich bliskich to zazwyczaj marzymy o czymś idealnym, o wysokim standardzie, komforcie i oczywiście bezpiecznym. Z uwagi na mnogość oferty mieszkaniowej na rynku łódzkim wybór jest naprawdę skomplikowany. Dlatego celem ułatwienia poszukiwań, celem przekazania Państwu idealnego miejsca do zamieszkania oferujemy OSIEDLE MARMUMROWE, w centrum Łodzi.

Osiedle Marmurowe to kolejna inwestycja firmy Porczyńscy Investment Sp. Jawna. Pierwsza inwestycja naszej firmy rodzinnej czyli Kąkolowa Aleja w Aleksandrowie Łódzkim podbiła serca Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość realizacji mieszkań.

Z uwagi na to, iż wiemy jak tworzyć profesjonalnie, wiemy jak przygotować wszystko w najlepszej jakości, podjęliśmy decyzję o przygotowaniu kolejnej budowy czyli inwestycji w Łodzi, przy u. Beskidzkiej 134 (blisko Centrum Handlowego M1).

Starannie dobrana kadra inżynierska, legitymizująca się ogromnym doświadczeniem to gwarancja znakomicie przygotowanych prac, doskonale zrealizowanych mieszkań. Dbanie o każdy detal inwestycji, nowoczesność oraz doświadczenie to auty które pozwalają stworzyć najlepsze mieszkania dla wymagających Klientów, marzących o wysokim standardzie

Adres dewelopera:
Kolonia Brużyca 45 95-070
Tel: 504 025 266
Email: biuro@marmurowe.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Marmurowe
Osiedle Marmurowe
Łódź, Widzew, ul. Beskidzka 134