P.P.U.H. WAKOM

P.P.U.H. WAKOM to firma która od lat realizuje, wykonuje rozmaitego rodzaju prace budowlane. Najważniejsza specjalizacja firmy WAKOM to usługi remontowo-budowlane, związane z ciesielstwem, prace żelbetonowe, docieplanie i elewacje budynków, profesjonalne prowadzenie procesu wylewek, a także kompleksowe przygotowanie domów jednorodzinnych, willi, hoteli czy budynków wielorodzinnych. Wieloletnia kooperacja z największymi polskimi inwestorami doprowadziła iż mamy na swoim koncie niezwykle komfortowe i ciekawe wille, zbudowaliśmy liczne hotele, domy wielorodzinne czy też hale. Nasza wieloletnia bytność na rynku inwestycji budowlanych sprawiła, iż cieszymy się wśród klientów ogromną estymą, jesteśmy godni zaufania, realizujemy prace w terminie i z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych gdzie każdy detal ma ogromne znaczenie.

WAKOM dysponuje swoim sprzętem który jest używany w trakcie realizowania wszelkich prac, inwestycji budowlanych. Naturalnie zatrudniamy w ramach firmy tylko najlepszych pracowników, z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. W trakcie realizacji prac żelbetonowych korzystamy tylko i wyłącznie z własnych szalunków systemowych o nazwie DOKA co naturalnie usprawnia i przyspiesza prace budowlane.

Na zlecenie najlepszych inwestorów przygotowujemy domy jednorodzinne, hotele, wille. Świadczymy szeroki zakres usług budowlanych, roboty zbrojarskie, murarskie, a także żelbetonowe. Do tego różnego rodzaju wykonania dachów, kompleksowe docieplenia oraz elewacje i wylewki.

Wszystkie prace firma WAKOM wykonuje osobiście, poprzez swoich pracowników. Nie ma znaczenia czy mowa o pracach ciesielskich, o praca żelbetonowych czy też murarskich. Tylko kadra naszych pracowników, starannie dobrana pod konkretne zlecenie. Nasze działania są elastyczne, możemy realizować prace w ramach generalnego wykonawstwa z wszystkimi aspektami które się z tym wiążą.

Nasze kadry kierownicze posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Nasz atuty to oczywiście profesjonalizm, rzetelność, celowość oraz realizacja wszystkiego we wcześniej ustalonych terminach.

Adres dewelopera:
ul. Wadowicka 3 pok. 116, 30-347 Kraków
Tel: 12 261 15 49
Email: sprzedaz@wakom.krakow.pl