PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

PRK7 Nieruchomości to firma o silnych podwalinach, dynamicznie się rozwijająca, działająca głównie na rynku warszawskich nieruchomości. Początek działań firmy to 2003 rok. Nasze inwestycje, nasze projekty wyróżniają się wśród innych poprzez stosowanie w pełni funkcjonalnych rozwiązań, poprzez przygotowanie ciekawych i nowoczesnych projektów architektonicznych, a także z uwagi na stawianie na najwyższy poziom wykonania. Profesjonalizm, doświadczenie, ogromna wiedza i angaż licznej grupy specjalistów w przeróżnych dziedzin związanych z budownictwem to gotowy przepis na pełen sukces naszej spółki. Jesteśmy odpowiedzialni za każdy etap realizacji naszych inwestycji.

Nasze portfolio jest niezwykle ciekawe i możemy w nim znaleźć choćby interesujące inwestycje w takich miejscach jak Łomianki, Targówek czy warszawskie Bemowo. Nasza działalność to także gwarancja fachowej opieki i doradztwa na każdym etapie związanym z realizacją inwestycji.

Specjalizujemy się zarówno w dziedzinie budownictwa jak i sprzedaży nieruchomości.

Naszym Klientom możemy zaoferować mieszkania w budynkach wielorodzinnych jak i także budynki jednorodzinne, przygotowane w zabudowie szeregowej.

Stale myśląc o rozwoju naszej firmy, cały czas prowadzimy przygotowania do kolejnych realizacji, kolejnych inwestycji. To wyraźny sygnał, że jesteśmy ważnym graczem na rynku deweloperskim i mamy istotny wpływ na zmiany zachodzące w ramach budowy nowych mieszkań i domów na terenie Warszawy i w okolicach

Adres dewelopera:
ul. Leszno 12, Ip., 01-192 Warszawa
Tel: 226 914 646
Email: sekretariat@prk7nieruchomosci.com.pl

Inwestycje dewelopera:

Oliwska Nova
Oliwska Nova
Warszawa, Targówek, ul. Oliwska