PROFIT Development

PROFIT Development działa na rynku usług deweloperskich od ponad dziesięciu lat. Firma powstała w roku 2003 i od początku swojej działalności skupia się na wrocławskim oraz łódzkim rynku nieruchomości. Podstawą działania firmy, przygotowania wszystkich inwestycji są wyznaczniki takie jak bezpieczeństwo, nowoczesność oraz komfort. To wszystko gwarantuje najlepsze realizacje, zadowolenie klientów.

PROFIT Development to spółka która realizuje rozliczne inwestycje na terenie miasta Wrocław oraz Łodzi. W ubiegłym roku przygotowano pierwszą inwestycję na rynku warszawskim czyli Praga 17, co oznacza wejście do kolejnego miasta, przygotowanie nowych budynków w Warszawie.

W firmie pracują osoby doświadczone oraz zaangażowane w każdy element, detal projektów deweloperskich. Oferujemy kompleksowe usługi, obsługę osób zainteresowanych zakupem mieszkania w PROFIT Development. Począwszy od kwestii formalnych związanych z pomocą przy selekcji ofert mieszkaniowych, dobranie najlepszych mieszkań do potrzeb klienta. Wszelkie kwestie prawne odnośnie zakupu mieszkania.

W toku prowadzonej działalności, przez ponad 10 lat istnienia firmy na rynku usług deweloperskich oddaliśmy do użytkowania prawie 2000 mieszkań oraz 50 domów. To wszystko na obszarze 12 ha, to 18 inwestycji deweloperskich. Dodatkowo posiadamy liczne grunty na których w kolejnych latach prowadzone będą kolejne przedsięwzięcia budowlane. Planujemy oddanie do użytku około 1000 kolejnych mieszkań

Wyślij zapytanie

preferowany termin:
preferowana godzina:
twoja oferta cenowa:
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu
Dane kontaktowe
Adres dewelopera:
ul. Szczęśliwa 33 Sky Tower, Wrocław

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Nowe Złotno
od 37m2 do 79m2
Osiedle Nowe Złotno
Łódź, Polesie, ul. Traktorowa 18
Praga 17
od 43m2 do 70m2
Praga 17
Warszawa, Praga-Południe, ul. Mlądzka
Punkt Piękna
od 57m2 do 89m2
Punkt Piękna
Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 25
Gdańska 141
od 32m2 do 92m2
Gdańska 141
Łódź, Śródmieście, ul. Gdańska 141