Projekt Bieleń

Rodzinna firma prowadzona przez braci Janusza i Pawła Bielenia odpowiada za realizację nowoczesnego projektu Apartamenty Wieża w mieście Wałcz

Projekt Bieleń to spółka w której Janusz Bieleń jest w pełni odpowiedzialny za wszelkie kwestie techniczne oraz projektowe. Wynika to z faktu, iż już 25 lat prowadzi on z żoną Małgorzatą w mieście Wałcz studio projektowe. Biuro to w głównej mierze skupia się na projektowaniu mieszkalnych budynków, a także kieruje się w stronę projektów obiektów przemysłowych. Dodatkowo w zakresie usług biura są między innymi nadzór inwestorski, budowlany odnoszący się do takich inwestycji jak budownictwo jedno i wielorodzinne oraz związane z powierzchniami handlowymi i przemysłowymi.

Małgorzata i Janusz to absolwenci Wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Poznańskiej. Posiadają również wszystkie niezbędne uprawnienia budowlane.

Paweł Bieleń jest z kolei odpowiedzialny w spółce za działania w obszarze handlu i ekonomii. Wieloletnie doświadczenie zdobywane w trakcie kariery zawodowej, w takich koncernach jak Mars ( Snickers, Mars, Whiskas, Pedigree) oraz Reckitt Benckiser (Finish, Vanish, Airwick, Nurofen) to wystarczają rekomendacja do tego by sprawować taką funkcję w Projekt Bieleń. Ogormne doświadczenie związane z różnego rodzaju zarządzaniem, kontrolowaniem prcesów finansowych, biznesowych, działań związanych z optymalizowaniem kosztów oraz prowadzeniem zakupów inwestycyjnych.

Wszystkimi aspektami odnoszącymi się do obsługi klienta oraz sprzedażą zajmuje się jego żona Magda. Wcześniej pełniła najważniejsze stanowiska odnośnie obsługi klienta oraz sprzedaży w takich firmach jak Animex (Krakus, Morliny) czy też Dajar (Luminarc). Równocześnie przez kilka lat zajmowała się prowadzeniem sklepu internetowego z odzieżą dla dzieci

Adres dewelopera:
78-642 Strączno 108, gmina Wałcz
Tel: 67 258 20 50
Email: info@projektbielen.pl

Inwestycje dewelopera:

Apartamenty Wieża
Apartamenty Wieża
Wałcz, ul. Plac Polski