Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach

Firma Jandach na pierwszym miejscu stawia Człowieka. Każdy Klient, każda osoba przybywająca do naszej firmy to indywidualność, dlatego każdy może liczyć na specjalne traktowanie, na przygotowanie oferty dopasowanej do konkretnych potrzeb. Takie działania są priorytetem w naszej firmie dzięki czemu wszyscy Klienci mogą mieć pewność otrzymania znakomitej oferty

Jandach jest w stu procentach firmą rodzinną, dzięki czemu różnimy się od wielu firm deweloperskich na polskim rynku. Naszym celem nie jest by stać się ogromną korporacją gdzie zanikają prawdziwe relacje między ludzkie. Chcemy spełniać oczekiwania klientów, realizować ich marzenia o wyjątkowych czterech kątach. Każda inwestycja to wyzwanie, nie jest to jedynie przygotowanie kolejnego budynku do zamieszkania. Kreujemy otoczenie naszych inwestycji, panujemy nad każdym, nawet najmniejszym detalem. W wyniku doświadczenia i umiejętnego odczytywania potrzeb różnych Klientów tworzymy mieszkania, budynki spełniające najwyższe standardy wymagań.

28 lat prowadzonej działalności budowlanej to długi czas dzięki czemu możemy pochwalić się wyjątkowo ogromnym doświadczeniem. Na każdym etapie inwestycji wybieramy tylko najlepsze rozwiązania tak aby efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący, zarówno dla Klienta jak i dla nas.

 

Adres dewelopera:
ul. Skryta 21, 62-064 Plewiska/Poznań
Tel: 61 8677 585
Email: biuro@jandach.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Bliskie
Osiedle Bliskie
Plewiska, ul. Grunwaldzka 597