Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TURKUS

TURKUS to przedsiębiorstwo które powstało w roku 1995 i od tego czasu niezwykle dynamicznie się rozwija, z każdym rokiem przygotowując nowe inwestycje, coraz więcej usług. Zapraszamy do współpracy z nami.

W chwili obecnej proponujemy między innymi znakomicie przygotowane posadzki betonowe utwardzone powierzchniowo, posadzki sportowe oraz niezwykle nowatorskie laminaty które są doskonałym zabezpieczeniem niecek basenowych. Geneza naszej firmy i początkowe działania związane są z przygotowanie zabezpieczenia żywic syntetycznych małych powierzchni takich jak choćby tarasów i garaży.

TURKUS proponuje realizację najróżniejszych projektów, w ramach prowadzonej działalności udało nam się zrealizować zakład LG Electronics Mława, DROSED w Siedlcach czy Suwalskie Zakłady Drobiarskie. W swoich kadrach posiadamy tylko i wyłącznie doświadczonych pracowników, inwestujemy w znakomicie pasującą flotę pojazdów oraz park maszyn, niezbędny do skomplikowanych prac. Dzięki takim rozwiązaniom możemy mieć pewność, że podołamy wszystkim zleceniom w określonym czasie.

Swoje działania prowadzimy na terenie całego kraju. Operujemy poprzez wykorzystywanie materiałów najlepszych producentów np. Basf, Sika czy Deiterman. Proponujemy profesjonalizm w każdym zakresie, działamy profesjonalnie, solidnie i nowocześnie. Niezliczone rzesze naszych klientów to najlepsza ocena naszego profesjonalizmu

Adres dewelopera:
ul. Biała Woda 50d, 16-402 Suwałki
Tel: 87 567 78 80
Email: biuro@turkus.net.pl