RE Project Development Sp. z o.o.

Podstawową potrzebą każdego człowieka jest mieszkanie. To jeden z gwarantów bezpieczeństwa. Równocześnie wymagania odnośnie warunków związanych z mieszkaniami stale rosną. Indywidualne podejście każdego człowieka do tego tematu sprawia, iż każdy poszukuje innych rozwiązań. Misja naszej firmy jest następująca: zagwarantować realizację marzeń i oczekiwań w sposób profesjonalny. Stawiać przed Klientami najwyższy standard. W zgodzie tak przyjętą misją, celem zadowolenia naszych Klientów niezwykle ważnym jest aby architektura naszych budynków była współczesna, estetyczna, kreatywna. Wybieramy tylko najlepsze lokalizacje pod inwestycje, a także na każdym etapie realizacji inwestycji zwracamy uwagę na najmniejsze detale, realizujemy wszystko w oparciu o najwyższej jakości materiały i technologie.

Oferujemy jedynie sprawdzone i rzetelne rozwiązania co jest oczywistym. Wynika z niezwykle bogatego doświadczenia które zdobywaliśmy w trakcie realizacji najróżniejszych projektów w takich krajach jak Polska, Węgry, Austria, Słowacja i nie tylko.

Potencjał, rozwój oraz kapitał naszej firmy jest idealnie definiowany przez naszych Klientów. Przez ich zadowolenie, komfort z wykonanych już realizacji jak i tych które dopiero powstają.

Adres dewelopera:
ul. Prusa 2, 0-493 Warszawa
Tel: 691 482 862

Inwestycje dewelopera:

Osiedle Międzyborska 11
Osiedle Międzyborska 11
Warszawa, Praga-Południe, ul. Międzyborska 11