Real Development Group

REAL Development od początku swojego istnienia przyjmuje filozofię, że tylko projekty przygotowane w oparciu o profesjonalne i rzetelne architektoniczne rozwiązania to gwarancja zadowolenia kupujących. Inwestycje realizowane przez REAL Development są w każdym calu, na każdym etapie dokładnie przemyślane, zrealizowane na najwyższym poziomie staranności.

REAL Development to deweloper z łódzkim rodowodem, który działa na rynku od dwóch dekad. Ten czas pozwolił na pełne ugruntowanie pozycji, zdobycie niezbędnego doświadczenia, co ma odzwierciedlenie w jakości oddawanych inwestycji. Stabilizacja finansowa firmy to gwarant, trafne oceny rynku nieruchomości to gwarant pełnego bezpieczeństwa realizowanych inwestycji. Przez okres działania na rynku nieruchomości przygotowaliśmy tysiące mieszkań, zawsze stawiając na terminowość oddawanych realizacji, dostarczając klientom wysoką jakość wykończenia.

Deweloper stawia tylko na najlepsza lokalizacje dzięki czemu klienci mają pewność, że każdy budynek, każda inwestycja spełniać będzie ich oczekiwania, marzenia. W toku prowadzonych działań budowlanych wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały, a współpraca z najlepszymi podwykonawcami gwarantuje wysoki standard końcowy.

Adres dewelopera:
ul.Traktorowa 126 V piętro - lokal 501, Łódź
Tel: 798 813 813
Email: biuro@realdevelopment.pl

Inwestycje dewelopera:

Mirabelkowa Aleja Apartamenty
Mirabelkowa Aleja Apartamenty
Łódź, Polesie, ul. Podchorążych 49
Ewelin
Ewelin
Łódź, Polesie, ul. Obywatelska 110