1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Red Co.

Red Co.

Firma Red Co specjalizuje się w działalności deweloperskiej. W ramach prowadzonych usług RED Co inwestuje w nabycie nieruchomości, a także realizowanie nowych obiektów mieszkaniowych i biurowych, co później ma przełożenie na ich sprzedaży lub najmie. Jesteśmy obecni na każdym etapie realizowanych inwestycji, od momentu wyszukiwania odpowiednich lokalizacji, aż do przekazania klientom ich własności. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra to gwarancja najlepszych usług.

Red Co od wielu lat dynamicznie rozwija swoje usługi, proponując coraz lepszą jakość. W chwili obecnej realizowane są oraz planowane inwestycje na własnościowych gruntach w takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław oraz Niemcz. Rozwijając się na rynku usług deweloperskich w niedalekiej przyszłości planujemy rozszerzyć naszą działalność o inwestycje w innych częściach kraju, celując w Gdańsk i Poznań.

Nasz cel to zaproponować Klientom najwyższy komfort, pełną radość i zadowolenie z mieszkań zbudowanych przez Red Co. Marzenia osób o nowym mieszkaniu, ich wysokie wymagania odnośnie każdego detalu to dla nas motywacja do wytężonej pracy, chęć ciągłego podnoszenia standardów. Pomagamy klientom na całym etapie współpracy, od wyboru odpowiedniego, optymalnego mieszkania. Zapraszamy serdecznie do współpracy, warto wybierać inwestycje Red Co.

Adres dewelopera:
ul. Wyrzyska 18, 85-441 Bydgoszcz
Tel: 512 231 800
Adres www: