RED Real Estate Development

RED – Real Estate Development to firma deweloperska o międzynarodowym zasięgu, która na swoim koncie posiada liczne, oryginalne inwestycje, zlokalizowane choćby w Chicago, Nowym Jorku, Bostonie jak na kontynencie europejskim, choćby w Antwerpii. W Polsce RED – Real Estate Development jest obecny choćby przez dwie niezwykłe inwestycja, Osiedle Alpha znajdujące się w Warszawie oraz Red Park w Poznaniu. Równocześnie firma zajmowała się kompleksową rewitalizacją budynki poprzemysłowe we Wrocławiu, w ramach inwestycji o nazwie Nowa Papiernia. Do końca roku nasza firma wybudowała w Polsce aż 700 mieszkań oraz zrealizowała powierzchnie biurowe zamykające się powierzchnią 2600 m2.

RED Real Estate Development koncentruje swoje działania w Polsce, równocześnie prężnie działając na rynkach międzynarodowych. Długoletnie uczestnictwo w budownictwie na wielu rynkach to niezwykle cenne doświadczenie. W chwili obecnej RED Real Estate Development jest w trakcie działań na rynkach nieruchomości w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu co zaowocuje nowoczesnymi mieszkaniami oraz loftami.

Misją którą się kierujemy w naszych działaniach ma prowadzić do tego aby każdy Klient uzyskał jak najwyższy komfort. Starannie dobieramy lokalizacje terenów pod nasze przyszłe inwestycje i równocześnie prowadząc budowę dbamy o to aby cała okolica została funkcjonalnie zaadaptowana. Najlepsze i ekologiczne materiały do budowy, nowoczesne technologie oraz oczywiście profesjonalna kadra pracowników na każdym poziomie to główne atuty które gwarantują najwyższy z możliwych standardów.

Adres dewelopera:
Al. Jerozolimskie 53, 00-697 Warszawa
Tel: 22 356 21 55
Email: office@red-development.pl

Inwestycje dewelopera:

Kamienica Pod Pelikanem - Nowa Papiernia
od 32m2 do 92m2
Kamienica Pod Pelikanem - Nowa Papiernia
Wrocław, Krzyki, ul. Kościuszki 142
ALPHA PARK
ALPHA PARK
Warszawa, Ursus, ul. Skoroszewska 11
Red Park
Red Park
Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r.