RED Real Estate Development

RED – Real Estate Development to firma deweloperska o międzynarodowym zasięgu, która na swoim koncie posiada liczne, oryginalne inwestycje, zlokalizowane choćby w Chicago, Nowym Jorku, Bostonie jak na kontynencie europejskim, choćby w Antwerpii. W Polsce RED – Real Estate Development jest obecny choćby przez dwie niezwykłe inwestycja, Osiedle Alpha znajdujące się w Warszawie oraz Red Park w Poznaniu. Równocześnie firma zajmowała się kompleksową rewitalizacją budynki poprzemysłowe we Wrocławiu, w ramach inwestycji o nazwie Nowa Papiernia. Do końca roku nasza firma wybudowała w Polsce aż 700 mieszkań oraz zrealizowała powierzchnie biurowe zamykające się powierzchnią 2600 m2.

RED Real Estate Development koncentruje swoje działania w Polsce, równocześnie prężnie działając na rynkach międzynarodowych. Długoletnie uczestnictwo w budownictwie na wielu rynkach to niezwykle cenne doświadczenie. W chwili obecnej RED Real Estate Development jest w trakcie działań na rynkach nieruchomości w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu co zaowocuje nowoczesnymi mieszkaniami oraz loftami.

Misją którą się kierujemy w naszych działaniach ma prowadzić do tego aby każdy Klient uzyskał jak najwyższy komfort. Starannie dobieramy lokalizacje terenów pod nasze przyszłe inwestycje i równocześnie prowadząc budowę dbamy o to aby cała okolica została funkcjonalnie zaadaptowana. Najlepsze i ekologiczne materiały do budowy, nowoczesne technologie oraz oczywiście profesjonalna kadra pracowników na każdym poziomie to główne atuty które gwarantują najwyższy z możliwych standardów.

Adres dewelopera:
Al. Jerozolimskie 53, 00-697 Warszawa
Tel: 22 356 21 55
Email: office@red-development.pl

Inwestycje dewelopera:

Red Park
Red Park
Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r.
Ultra Nova
od 38m2 do 92m2
Ultra Nova
Wrocław, Krzyki, ul. Kościuszki 142
ALPHA PARK
ALPHA PARK
Warszawa, Ursus, ul. Skoroszewska 11