Rutkowski Development Sp. J.

RUTKOWSKI DEVELOPMENT Sp. J. od prawie 30 lat z sukcesami zajmuje się przygotowaniem licznych inwestycji budowlanych zlokalizowanych na terenie Warmii i Mazur. Wieloletnie doświadczenie, a także dokładne zrozumienie potrzeb Klientów pozwala nam spełnić w pełni oczekiwania, przygotować idealną ofertę, o najwyższych standardach. Do tej pory udało się przygotować około 500 lokali, zarówno mieszkaniowych jak i usługowych. Tylko sprawdzone generalne wykonawstwo naszych obiektów gwarantuje wszystkim zainteresowanym pewność, że inwestycje będą idealne pod każdym względem.

Siedziba spółki mieści się w miejscowości Ełk i dlatego tereny Warmii i Mazur to miejsce gdzie realizujemy swoje inwestycje. Nie tylko funkcjonalność obiektów jest dla nas ważna ale również idealne ich wkomponowanie w zastaną rzeczywistość. Najważniejsze jest wpasowanie się w potrzeby klientów, możliwość przygotowania oferty pod indywidualne potrzeby. Dlatego też dbamy o każdy detal naszych inwestycji dzięki czemu końcowa oferta spełnia wysokie wymagania różnych grup odbiorców. Doskonale dobrana kadra pracowników, o odpowiednich kwalifikacjach to nic innego jak przygotowanie wszystkie takie jakie być powinno, przekazanie mieszkań o najwyższym standardzie i przystępnych cenach.

Nasi Klienci nie muszą obawiać się niczego z naszej strony. Przejrzystość finansowa, bezpieczeństwo realizacji transakcji zakupu mieszkań, odpowiedni kapitał spółki i naturalnie dość mocna pozycja rynkowa, to atuty gwarantujące wszystko co najlepsze. Nasza firma to uznana marka która jest budowana już od 1990 roku.

Adres dewelopera:
ul. Armii Krajowej 7B lok. 6, 19-300 Ełk
Tel: 87 621 60 60
Email: biuro@rutkowskidevelopment.pl

Inwestycje dewelopera:

Marina House
Marina House
Giżycko, ul. Szantowa 4