1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Samson

Samson

SAMSON to firma która już od 15 lat funkcjonuje na rynku inwestycji budowlanych. Tyle lat działalności rynkowej to gwarancja ogromnego doświadczenia naszej kadry pracowników. To oczywiście wykonywanie inwestycji deweloperskim na najwyższym poziomie.

Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija, inwestując w sprzęt, dokształcanie kadr pracowniczych czy też współpracę tylko z najlepszymi podwykonawcami. To gwarancja najlepszych rozwiązań, wysoki standard wykończenia naszych inwestycji

Nasza firma realizuje inwestycji zlecane przez gminy, w ramach zamówień publicznych jak i również poprzez współpracę z inwestorami prywatnymi. Na naszym koncie znajdują się między innymi takie realizacje jak przygotowanie budynków użyteczności publicznej czyli szpitale i szkoły. Realizacja boisk ze sztuczną nawierzchnią, hal sportowych, roboty drogowe czy elewacje. Oczywiście realizujemy również domy mieszkalne.

Nasze realizacje zostały docenione przez rynek, sprawdziliśmy się zarówno w ramach prac remontowych, modernizacyjnych jak i przygotowaniu kompletnie nowych robót. Działania naszej firmy prowadzone są w większości przypadków w obszarze województw małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego.

Liczne referencje, zadowolenie klientów to oczywiście najlepszy wyznacznik naszych doskonałych prac budowlanych.

Sprawdzajcie nasze realizacje w galerii. To najlepsza wizytówka tego co może zrealizować dla was firma SAMSON

Tel: 14 629 50 00
Email: biuro@samson.nieruchomosci.pl