1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Sanitex

Sanitex

SANITEX Sp. z o.o., spółka komandytowa to przedsiębiorstwo wielobranżowe, które w ramach realizacji deweloperskiej inwestycji „Nowe Ogrody” tworzy spółkę celową. Inwestycja „Nowe Ogrody” to budowa dwóch mieszkalnych budynków wielorodzinnych z częścią usługową.

Sanitex realizuje inwestycje „Nowe Ogrody” w Lublinie, na terenie pomiędzy ulicami Kryształową i Jana Pawła II. Korzystając z doświadczenia Sanitex Sp. z o.o. utworzono specjalnie spółkę celową która debiutuje na rynku deweloperskim. Jednakże to doświadczenie, zdobywane przez Sanitex od roku 1993, poprzez liczne realizacje obiektów mieszkalnych pozwala mieć pewność, że „Nowe Ogrody” będą idealnym miejscem do zamieszkania.

Sanitex w toku prowadzonych działań jako Generalny Wykonawca wykonał przez lata liczne realizacje, oddając do użytku ponad 1000 mieszkań. Warto odnotować między innymi takie realizacje jak:

Rezydencji Panorama przy ul. Balcera w Lublinie

zespołu mieszkaniowego p.n. „Wiśniowy Sad" w Lublinie w dzielnicy Czuby

zespołu apartamentów przy ul. Górnej w Lublinie.

Za realizację wyżej wymienionych budynków firmę Sanitex nagrodzono w kategorii najlepszy budynek wielorodzinny Lubelszczyzny tzw. Kryształową Cegłą

W chwili obecnej firma Sanitex realizuje inwestycje 6 budynków zlokalizowanych w różnych częściach Lublina.

Adres dewelopera:
ul. Kryształowa 8/ lokal U2, 20-582 Lublin
Tel: 600 525 260
Email: development@pwsanitex.pl

Inwestycje dewelopera:

Nowe Ogrody
Nowe Ogrody
Lublin, Węglinek, ul. Kryształowa 10