SAP-PROPERTY

SAP-PROPERTY to firma z udziałem kapitału austriackiego, w pełni prywatna. Profil działalności firmy to kompleksowe przygotowania i realizacje różnego rodzaju inwestycji budowlanych, zarówno jako inwestor jak i deweloper. Spółka jest jedną z firm należącą do Grupy SAP-PROJEKT. Z uwagi na to iż w roku 2002 doszło do zmian struktury udziałowej w SAP-PROJEKT (Tebodin BV Holandia zakupił udziały) co doprowadziło do kapitałowego wyłączenia SAP-PROPERTY z Grupy SAP-PROJEKT.

Moje doświadczenie na rynku usług deweloperskich sięga poprzedniej epoki politycznej w Polsce, bo już na przełomie lat 1986/87 zajmowałem się negocjacjami oraz organizowaniem spółki typu Joint Venture (pierwsza taka w Polsce) LIM, która to doprowadziła do zakończenia inwestycji kompleksu w którym obecnie znajduje się hotel Marriott. Będąc z-ca naczelnego dyrektora PLL LOT byłem odpowiedzialny za negocjacje z bankami sfinansowania właśnie tej inwestycji, w oparciu o zasadę „Project Finance” jak i równocześnie negocjacje z siecią Marriott odnośnie zarządzania hotelem. Lata 1989-91 to organizacja Holding-Wars czyli samorządowej, warszawskiej spółki deweloperskiej. W latach 1991 – 1996 pracowałem dla austriackiej firmy Bau Holding jako dyrektor do spraw deweloperskich w trakcie takich realizacji jak:

BBC – budynek biurowy w Gdyni, ul. Śląska IPC – budynek biurowy w Warszawie, ul Koszykowa Aktyn – budynek biurowy w Warszawie, ul. Chmielna 132/134 Kompleks PAZIM Center w Szczecinie z hotelem Radisson ILMET – budynek biurowy w Warszawie, przy rondzie ONZ
Adres dewelopera:
ul. Orzycka 27, 02-695 Warszawa
Tel: 22 430 63 00
Email: sapproperty@sapproperty.pl

Inwestycje dewelopera:

Górczyńska 46
Górczyńska 46
Poznań, Grunwald, ul. Górczyńska 46