Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Od 15 lat działamy prężnie na rynku usług związanych z przygotowaniem mieszkań. 15 lat działania to przygotowanie ponad 2400 mieszkań, których łączny metraż równa się 114 tysięcy metrów kwadratowych. Takie wyniki, takie liczby to powód do tego, że warto nam zaufać, że warto postawić na nasze doświadczenie, na nasze usługi.

Każdy kolejny oddany do użytku budynek to dla nas ogromny zaszczyt i powód do dumy. Stale dbamy o podnoszenie standardów związanych z naszym budownictwem. Jesteśmy elastyczni, przygotowując inwestycje dokładnie wsłuchujemy się w to czego pragną nasi potencjalni Klienci. Oprócz realizacji budownictwa mieszkaniowego realizujemy także budowy w ramach takich opcji jak szkoły, sklepy, salony samochodowe, domy towarowe

Wysoka jakość inwestycji to podstawa naszej działalności. W naszych rozwiązania nie ma żadnego przypadku, już podczas wyboru odpowiedniej lokalizacji stawiamy na wszystko co najlepsze, wybieramy idealne miejsca do zamieszkania, tak aby stały się małą oazą dla naszych Klientów. Realizując inwestycje zawsze wybieramy starannie materiały dzięki czemu każdy nasz budynek powstaje z najlepszych materiałów obecnych na rynku, w pełni ekologicznych, przyjaznych ludziom.

Możecie mieć pewność co do naszych budynków. To właśnie wybierając realizacje przygotowane w ramach naszej firmy zdobywacie wszystko co najlepsze, ręczymy za każdy detal i element w ramach przygotowanych inwestycji. Zespół specjalistów odpowiada ze przygotowanie projektów i ich realizacje, z kompleksowym nadzorem. Przygotowanie maszyn budowlanych, bogata park maszyn to gwarancja, że na naszych realizacjach nie pojawiają się jakikolwiek problemy z terminowymi pracami. Liczne nagrody branży oraz przyznawane przez Klientów, a także uznanie władz w miastach w których działamy to wystarczające dowody na nasz doskonały profesjonalizm.

Adres dewelopera:
ul. Tatrzańska 10, 81-313 Gdynia
Tel: 58 661 90 55
Email: info@semeko.pl
Adres www: