Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o.

Słoneczne Wzgórza to firma która specjalizuje się w inwestycjach mieszkaniowych na terenie trójmiasta. Swoją działalność rozpoczęła w 2007 roku. Do roku 2015 należała do BUDNER S.A czyli spółki która znana jest w całym kraju jako generalny wykonawca robót budowlanych. W tymże roku zrezygnował z prowadzenia spółką Marek Budner i rozpoczął działalność w ramach spółki Słoneczne Wzgórza, należące do Budner Sp. z o.o.

Słoneczne Wzgórza to firma która zajmuje się realizacją mieszkań poprzez całościowe przygotowanie inwestycji. Od momentu wyszukiwania i nabywania gruntów, poprzez przygotowanie odpowiednich projektów w ramach kooperacji z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, zdobywanie pełnej dokumentacji związanej z pozwoleniami, a wszystko kończąc na terminowej realizacji inwestycji i przekazania Klientom do dyspozycji ich mieszkań. Kompleksowe realizowanie inwestycji to pewność nie tylko dotrzymywania terminów ale również zachowania najwyższych standardów w każdym elemencie prowadzonych działań.

Priorytetem Grupy Budner Sp. z o.o. jest stworzenie idealnych warunków do działania na każdym etapie prowadzonych inwestycji. Realizacja w oparciu o najlepsze projekty, materiały budowlane i technologie prac, a skończywszy na obsłudze klienta. To gwarancja, że Klient otrzyma wymarzone mieszkanie

Adres dewelopera:
ul. Warszawska 96/50, 80-180 Gdańsk
Tel: 58 325 42 74
Email: biuro@slonecznewzgorza.pl

Inwestycje dewelopera:

Słoneczne Wzgórza
Słoneczne Wzgórza
Gdańsk, Ujeścisko Łostowice, ul. Kołodzieja