1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. SP Invest

SP Invest

SP Invest to grupa kapitałowa która zajmuje się działalnością deweloperską od ponad dekady, od roku 2005. Grupę kapitałową tworzą spółki celowe deweloperskie oraz jedna budowlana spółka która jest Generalnym Wykonawcą przygotowanych przez nas inwestycji. W chwili obecnej nasza grupa kapitałowa realizuje inwestycji po prawej stronie Warszawy, w takich dzielnicach jak Wawer, Praga Południe oraz Praga Północ.

Zarząd jak i udziałowcy SP Invest posiadają ogromne doświadczenie, zdobywane latami, poprzez liczne inwestycje deweloperskie które zostały już zrealizowane. Dzięki temu dostarczamy w ramach inwestycji wszystko co najlepsze, zarówno kiedy mowa o sprawach budowlanych jak i formalno-prawnych.

W chwili obecnej posiadamy w ofercie SP Invest liczne mieszkania oraz lokale usługowe, w takich lokalizacjach jak: Czapelskiej 26, Igańskiej 19, Krypskiej 13, Krypskiej 25, Prochowej 23 oraz Bursztynowej 14. Warto bliżej poznać ciekawsze inwestycje SP Invest takie jak choćby na warszawskim Wawrze, przy Czarnołęckiej 24. To profesjonalna rewitalizacja budynku który powstał w 1924. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na inwestycji przy Czarnołęckiej 22, Krypskiej 18 oraz Krypskiej 20 i Szwedzkiej 43.

Adres dewelopera:
ul. Marconich 11 lok.4, Warszawa
Tel: 22 642 69 50
Email: biuro@spinvest.pl
Adres www:

Inwestycje dewelopera:

Komorska 37
Komorska 37
Warszawa, Praga-Południe, ul. Komorska 37