Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM istnieje na rynku od 1992 roku. Przez cały okres działalności wykonaliśmy 40 budynków wielorodzinnych oraz prawie 100 domów szeregowych, jednorodzinnych. Nasze osiedla można znaleźć w takich miejscach jak Osowa Góra, na Czyżykówku. Dodatkowo w centrum Bydgoszczy postawiliśmy wielorodzinny budynek przy ul. Wąskiej 3 gdzie równocześnie mieści się siedziba SM SIM. Nasz rozwój poparty jest zaufaniem licznego grona odbiorców, ich satysfakcja to najlepsza forma promocji naszych usług

W swojej działalności SM SIM postawiła na konkretne priorytety. Są to między innymi realizowanie inwestycji o wysokim standardzie przy równoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Pełna zadowolenie, bezpieczeństwo klientów z otrzymanych mieszkań. Projektując stawiamy na osiedla w pełni kameralne i funkcjonalne, spełniające liczne potrzeby mieszkańców. Stawiamy na profesjonalne zarządzanie.

Wśród naszych celów znajdziecie między innymi stały rozwój i umacnianie pozycji firmy na rynku. Ciągłe podnoszenie jakości naszych usług, realizowanie inwestycji na podstawie najnowocześniejszych nowinek technologicznych.

Adres dewelopera:
ul. Wąska 3, 85-036 Bydgoszcz
Tel: 571 33 88 80
Email: sim@sim.bydgoszcz.pl

Inwestycje dewelopera:

Tęczowe Osiedle
Tęczowe Osiedle
Bydgoszcz, Zachodnia, ul. Filtrowa
Osiedle Nad Brdą
Osiedle Nad Brdą
Bydgoszcz, Zachodnia, ul. Łobżenicka