Sun & Snow Resorts - Zakopane Sp. z o.o. Sp. K.

Sun & Snow Sp. z o.o. czyli największa w naszym kraju firma która zarządza apartamentami na wynajem w najbardziej znanych i renomowanych kurortach wypoczynkowych, a także w wielu miastach. Jest częścią spółki Sun & Snow S.A.

Firma działa na rynku od 2008 roku dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie oraz wypracowała najlepszy rynkowy model kooperacji z osobami posiadającymi apartamenty i poszukującymi jak najlepsze pomocy w ich wynajmie. To najwyższe standardy związane z obsługą, zarówno firm jak i osób prywatnych

Sun & Snow to spółka która w chwili obecnej jest w trakcie realizacji aż dwóch znakomitych ośrodków wypoczynkowych. Ośrodki będą funkcjonowały pod doskonale znaną i renomowaną marką Sun & Snow Resorts. Inwestycja numer jeden zlokalizowana jest w Szklarskiej Porębie i całościowo będzie się zamykać w budynkach apartamentowych (trzy budynki) oraz condohotel. Jest to zupełnie coś nowego na polskim rynku czyli przygotowanie miejsca typu vacation park. Cała inwestycja ta to wydatek rzędu 80 milionów złotych. Druga inwestycja firmy zlokalizowana została w Zakopanem, w pobliżu Giewontu, przy Rezerwacie Lipki. Tutaj również przygotowane zostały trzy budynku, apartamentowce. Zamknięcie inwestycji to wybudowanie jeszcze 2 budynków aparthotelowych. Spółka Sun & Snow posiada również inne spółki córki, takie jak pobyty.pl czy Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o.

Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. zajmuje się tylko i wyłącznie przygotowaniem doradztwem inwestycyjnym, a dokładniej w pomocy w wyborze najlepszych nieruchomości do wynajęcia. Wszyscy którzy chcą lokować środki finansowe właśnie w takie działania koniecznie powinni spotkać się z doradcami z Sun & Snow Real Estate Sp. z o.o. Kompleksowa pomoc, od przygotowania ofert, poprzez prawne aspekty inwestowania.

Pobyty.pl Sp. z o.o. Posiada portal internetowy pobyty.pl gdzie w mgnieniu oka można odszukać i dokonać rezerwacji na najlepsze noclegi, zarówno w Polsce jak i w takich krajach jak Włochy, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Słowacja czy Słowenia.

Adres dewelopera:
ul. Józefitów 8/2A, 30-039 Kraków
Tel: 22 450 26 26

Inwestycje dewelopera:

Sun & Snow Residence
Sun & Snow Residence
Karpacz, ul. Myśliwska
Sun&Snow Resorts
Sun&Snow Resorts
Szklarska Poręba, ul. Górna