Tacit Investment

Tacit Investment to prekursor na polskim rynku nieruchomości ekskluzywnych. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie oraz stabilną pozycję kapitałową. Poprzez kreowanie zupełnie nowych, innowacyjnych kategorii produktowych, poprzez realizację idealnych jakościowo projektów z grupy premium, jesteśmy liderem jeżeli mowa o dalszym rozwoju rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce.

Cospomolitan Twarda 4 to flagowa inwestycja Tacit Investment. Ten apartamentowiec został oddany do użytku w 2014 roku, a znajduje się w samym centrum Warszawy, niedaleko Placu Grzybowskiego. Za projekt inwestycji odpowiada jeden z czołowych architektów świata czyli Helmut Jahn który przygotował do tej pory projekty takich obiektów jak Sony Center w Berlinie, siedziby UE w Brukseli czy też State of Illinois Centre w Chicago. 44 piętra, kompletne przeszklony oraz zrealizowany w najwyższym standardzie Cosmopolitan w dość szybkim czasie okazał się ikoną, wizytówką warszawskiego skyline'u. To innowacyjna inwestycja, to pierwszy taki budynek apartamentowy w Polsce, który będzie wyznaczał trendy w tej kategorii.

Tacit Investment jest również inwestorem innego apartamentowca w Warszawie, a mianowicie Park Lane. Park Lane zlokalizowany jest tuż obok Łazienek Królewskich. Budynek składa się z 8 kondygnacji naziemnych oraz z 1 podziemnej. Znajduje się tam 12 niezwykle ekskluzywnych apartamentów mających powierzchnie w przedziale 135-330 m2. To najwyższy standard, jakość jeżeli mowa o takiej kategorii apartamentów w stolicy.

Wśród innych inwestycji Tacit Investment warto wymienić choćby hotel Rialto, biurowy budynek przy Karowej oraz klub rekreacyjno-sportowy o wysokim standardzie Sinnet.

Spółka należy do grupy kapitałowej którą kontrolują Sławomir Smołkowski oraz Grzegorz Jankilewicz, którzy posiadają udziały w Mercuria Energy Group. W skład MEG wchodzi choćby doskonale znana na naszym rynku spółka J&S Energy

Adres dewelopera:
ul. Twarda 4, 00-105 Warszawa
Tel: 22 213 50 00
Email: sprzedaz@tacit.com.pl