1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. TDJ Estate

TDJ Estate

TDJ Estate należy do jednego z pięciu filarów stanowiących siłę Grupy TDJ. Spółkę powołano w 2011 roku, a od 2013 zajmuje się ona aktywnie realizowaniem licznych działań w zakresie usług deweloperskich, stawiając między innymi na domy wielorodzinne, jednorodzinne, mieszkania, a także obiekty biurowe. W ramach oferty TDJ Estate znajdziemy również działania w zakresie nieruchomości gruntowych (land developing). Pełna oferta firmy to obiekty budowlane oraz działki które znajdują się między innymi na terenie Katowic, Zabrza czy Zbrosławic.

Osiedle Franciszkańskie znajdujące się na Ligocie czyli w dzielnicy Katowic to pierwsza inwestycja wykonana przez TDJ Estate na niwie budownictwa mieszkaniowego. Osiedle to liczyć będzie 1300 mieszkań. Deweloper realizuje obecnie również projekt nowoczesnego osiedla które zostanie oddane do użytku w centrum miasta Katowice, obok tak zwanej Strefy Kultury. Tak ekskluzywna lokalizacja plus nowatorski projekt sprawiają, że będzie to na pewno fantastyczna i pożądana inwestycja mieszkaniowa na terenie Śląska. TDJ Estate realizuje również osiedla domów jednorodzinnych w okolicach Zabrza. Z kolei dla Wieszowej i okolic przewidziano przygotowanie inwestycji osiedli domów.

TDJ Estate to także profesjonalny i dynamiczny rozwój projektów obiektów stricte komercyjnych. W centrum Katowic planowana jest realizacja nowoczesnego biurowca, który stanie na terenie po byłej Dyrekcji Okręgowej Kolei Państwowych. Dywersyfikacja portfela nieruchomości to główny cel do którego obecnie zmierza spółka. Realizując działania inwestycyjne nad wszystkim czuwa kadra doświadczonych specjalistów, menadżerów co jest gwarantem najlepszych działań. Spółka koncentruje się na projektach na terenie Katowic i Górnego Śląska jednak coraz śmielej sobie radzi na rynku nieruchomości we Wrocławiu czy Krakowie. To wszystko prowadzi do jednoznacznych wniosków, które mówią iż TDJ Estate to gwarant wysokiej jakości usługi, bezpieczeństwa i owocnej współpracy poprzez trwały i dynamiczny rozwój na rynku nieruchomości.

Adres dewelopera:
ul. Armii Krajowej 41, 40-698 Katowice

Tel: 32 359 63 96
Email: biuro@tdjestate.pl