1. Nowe nieruchomosc >
  2. Deweloperzy >
  3. Technobeton

Technobeton

Technobeton Sp. z o.o. już od roku 2007 świadczy usługi i należy do Techno Holding S.A. Firma bardzo dynamicznie i szybko rozwija się w regionie Lubelszczyzny. Siedziba firmy znajduje się w mieście Lublin, natomiast w pełni skomputeryzowany i zautomatyzowany zakład produkcyjny został zlokalizowany w Stężycy koło Dęblina. Gdzie od roku 2008 produkuje wyroby.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji stropów prefabrykowanych. Działamy na podstawie licencji firmy francuskiej SEAC GuiraudFreres, która prowadzi swoją działalność od ponad 50 lat i jest jednym z liderów na rynku producentów sprężonego betonu. Tak długi czas działania, wieloletnie doświadczenie, liczne nowoczesne rozwiązania gwarantują, że firma zajmuje topowe pozycje w branży produkcji budowlanej. Profesjonalne i szczegółowe podejście do tematyki kontroli jakości produktów wytwarzanych w naszej firmie pozwoliło nawiązać współpracę pomiędzy TECHNOBETON i SEAC.

Cel i misja firmy Technobeton Sp. z o.o. to stworzenie takich warunków, to przygotowanie takich produktów które z jednej strony optymalizować będą koszty projektów, a z drugiej strony zagwarantują najlepszą jakość. Proponujemy wszystkim zainteresowanym najlepsze rozwiązania z takich dziedzin jak: techniczne, akustyczne, środowiskowe i termiczne, niezależnie od typu budynku, czy mowa o lokalach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej czy też domach.

Nasza oferta to również znakomite elementy elewacyjne, doskonałe pustaki betonowe czy też galanteria betonowa. Mogą mieć Państwo pewność, że dostaniecie u nas wszystko co najlepsze, o czym świadczą choćby certyfikaty jakimi zostaliśmy uhonorowani.

Adres dewelopera:
ul. St. Leszczyńskiego 60, 20-068 Lublin
Tel: 81 534 05 96
Email: biuro@technobeton.pl

Inwestycje dewelopera:

Technobeton Nowy Świat
Technobeton Nowy Świat
Lublin, Dziesiąta, ul. Nowy Świat i Kunickiego