Tętnowski Development

Tętnowski Development należy do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, w skrócie MSPON, a także jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań czyli SBDiM. Firma Tętnowski od lat specjalizuje się w takich działaniach jak profesjonalne przygotowanie inwestycji mieszkaniowych. Celem naszej firmy jest realizacja budownictwa mieszkaniowego które w stu procentach będzie odpowiadało potrzebom Klientów.

Wszystko zaczęło się o inwestycji o nazwie „Dom pod Klonami”. To właśnie to miejsce, zlokalizowane w pobliżu centrum Krakowa, na ulicy Wrocławskiej było początkiem działania Tętnowski Development. Budynek o ciekawej bryle, estetycznym wykonaniu został naszą siedzibą. Kolejnym projektem naszej firmy który zrealizowaliśmy były „Magnolie”. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Wiarusa w Krakowie została doceniona nie tylko przez Klientów ale również branżę która zdecydowała się na przyznanie nam w 2010 roku tytułu Krakowskiego Mieszkaniowego Developera Roku.

W trakcie realizacji inwestycji Tętnowski Development przykłada szczególną wagę do takich aspektów jak standard i jakość. Wieloletnie doświadczenie oraz ambitne cele stawiane przed naszym zespołem prowadzą do jednego, mianowicie stałego podnoszenia atrakcyjności oraz jakości usług.

Adres dewelopera:
ul. Wrocławskiej 80, 30-017 Kraków
Tel: 12 630 99 11
Email: biuro@tetnowski.pl

Inwestycje dewelopera:

Chopina 9
Chopina 9
Kraków, Krowodrza, ul. Chopina 9